| İsim | Conveyor Idler Roller |
|---|---|
| Makara çapı | 89 mm |
| Çalışma sıcaklığı aralığı | -20°C ila 200°C |
| Bant Genişliği için | 300-2400mm |
| Renk | Kırmızı, Yeşil, Siyah veya özelleştirilmiş |
| Rulo Tipi | Dönüş Silindiri |
|---|---|
| Uzunluk | 200-1000mm |
| Çap | 89 mm |
| Renk | Kırmızı, Yeşil, Siyah veya özelleştirilmiş |
| Durum | Yeni |
| İsim | oluklu yan duvar konveyörü |
|---|---|
| Tip | konveyör makinesi |
| Kurulum türü | Sabit veya Mobil |
| Çerçeve malzemesi | çelik veya paslanmaz çelik |
| Bant Genişliği | 300-2000mm |
| İsim | Conveyor Idler Roller |
|---|---|
| Başvuru | Toplu Malzeme Taşıma |
| Çerçeve malzemesi | Galvanizli çelik |
| Bant Genişliği için | 300-2400mm |
| Çalışma Sıcaklığı Aralığı | -20°C ila 200°C |
| Rulo Tipi | Dönüş Silindiri |
|---|---|
| Genişlik | 200-1000mm |
| Çap | 89 mm |
| Durum | Yeni |
| Renk | Kırmızı, Yeşil, Siyah veya özelleştirilmiş |
| İsim | Konveyör Rulo Gecikmesi |
|---|---|
| Genişlik | 100-1800mm |
| Kalınlık | 10mm - 30mm |
| Renk | Siyah |
| fabrika | Evet |
| İsim | Ağır Hizmet Avara Silindirleri |
|---|---|
| Rulo Çapı | 89 mm |
| Çalışma Sıcaklığı Aralığı | -20°C ila 200°C |
| Çap | 57mm-1000mm |
| Bant Genişliği için | B500-B2400 |
| Bant Genişliği | 200mm ila 2500mm |
|---|---|
| Bant Kalınlığı | 6-90mm |
| Başvuru | Madencilik, Tarım ve Endüstride Malzeme Taşıma |
| Dayanıklılık | Ağır Yük Altında Uzun Hizmet Ömrü |
| Özelleştirilebilir | Kabul edilebilir |
| İsim | Kauçuk Kasnak Gecikmesi |
|---|---|
| Uzunluk | İhtiyaca Göre Özelleştirilebilir |
| Kalınlık | 3mm - 20mm |
| Genişlik | 2000 mm'ye kadar |
| Çekme mukavemeti | 10- 15MPa |
| İsim | Kauçuk Kasnak Gecikmesi |
|---|---|
| Genişlik | 100 mm ila 2000 mm |
| Sıcaklık aralığı | -20°C ila 200°C |
| Durum | Yeni |
| Standart | Din, JIS, ISO, CEMA, GB |