| Naam | Transportband met chevronpatroon |
|---|---|
| Riembreedte | 300-3000 mm |
| Treksterkte | 8-25 MPa |
| Riemdikte | 6mm tot 60mm |
| Kleur | Zwart |
| Splitsingsmethode | Het hete vulcaniseren |
|---|---|
| Maximale riembreedte | 2400 Mm |
| Draagbaarheid | Draagbaar / mobiel |
| Maximale riemdikte | 50 mm |
| Sollicitatie | Transportbandverbinding en reparatie |
| Naam | Vervoerder-loper-roller |
|---|---|
| Sollicitatie | Behandeling van bulkmateriaal |
| Framemateriaal | Gegalvaniseerd staal |
| Voor bandbreedte | 300-2400 mm |
| Bedrijfstemperatuurbereik | -20°C aan 200°C |
| Naam | Vervoerder-loper-roller |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Coating | Gegalvaniseerd |
| Lengte | 200-2000 mm |
| Kleur | Zwart, rood, groen of aangepast |
| Naam | Vervoerband van stalen touw van rubber |
|---|---|
| Breedte | 300-2400 mm |
| Dikte | 12-60 mm |
| Kleur | Zwart |
| OEM | Aanvaardbaar |
| Naam | transportband van industriële rubber |
|---|---|
| Materiaal | Natuurlijk rubber en staalkoord |
| Breedte | 3002000mm |
| Dikte | 12-60 mm |
| OEM | Aanvaardbaar |
| Naam | Vervoerband van stalen touw van rubber |
|---|---|
| Materiaal | Natuurlijk rubber en staalkoord |
| Kleur | Zwart |
| Dikte | 12-60 mm |
| Breedte | 200-2400 mm |
| Naam | Transportband met chevronpatroon |
|---|---|
| Versterking | Lagen van stof of staalkoord |
| Kleur | Zwart |
| Riemdikte | 6 mm tot 50 mm |
| Riembreedte | Typisch 400 mm tot 2000 mm |
| Naam | N |
|---|---|
| Breedte | 200-2200 mm |
| Dikte | 10-50 mm |
| Stoflaag nr. | 2-10 |
| Fabriek | Ja |
| Productnaam | Transportband met emmerlift |
|---|---|
| Materiaal | Natuurlijk rubber en staalkoord |
| Kleur | Zwart |
| Breedte | 200-2400 mm |
| Dikte | 12-60 mm |