| Naam | Emmer-elevatorbanden |
|---|---|
| Breedte | 200-2400 mm |
| Dikte | 10-60 mm |
| Treksterkte | 8-25MPA |
| Kleur | Zwart |
| Naam | Vervoerband voor liften |
|---|---|
| Breedte | 300-2400 mm |
| Dikte | 10-60 mm |
| Structuur | Rubberen deksel en stalen kern aan de binnenkant |
| Fabriek | Ja |
| Naam | hoge temperatuur transportband |
|---|---|
| Breedte | 300 mm tot 6000 mm |
| Dikte | 6mm tot 60mm |
| Kleur | Zwart |
| Sollicitatie | Materiaalbehandeling bij hoge temperaturen |
| Naam | Hittebestendige rubberen transportband |
|---|---|
| Breedte | 400 mm tot 2400 mm |
| Dikte | 6 mm tot 50 mm |
| Kleur | Zwart |
| Treksterkte | 8 MPa tot 25 MPa |
| Naam | Transportband met chevronpatroon |
|---|---|
| Riembreedte | 300-3000 mm |
| Riemdikte | 6 mm tot 80 mm |
| Versterking | Lagen van stof of staalkoord |
| Bedrijfstemperatuurbereik | -20°C aan 200°C |
| Naam | Vervoerband van stalen touw van rubber |
|---|---|
| Breedte | 300-2400 mm |
| Dikte | 10-50 mm |
| Materiaal binnenkant | Staalkoord |
| Treksterkte | 10-25Mpa |
| Breedte | 300-2400 mm |
|---|---|
| Dikte | 10-60 mm |
| Staalkoord Nr.. | 10-200 STUKS |
| OEM | Aanvaardbaar |
| Fabriek | Ja |
| Naam | Zwaar uitgevoerde spanrollen |
|---|---|
| Roldiameter | 89 mm |
| Bedrijfstemperatuurbereik | -20°C aan 200°C |
| Diameter | 57 mm-1000 mm |
| Voor bandbreedte | B500-B2400 |
| Naam | staal rollen |
|---|---|
| Framemateriaal | Gegalvaniseerd staal |
| Roldiameter | 89 mm |
| Asdiameter | Zomer |
| Bedrijfstemperatuurbereik | -20°C aan 200°C |
| Naam | Liftband van staalkoord |
|---|---|
| Breedte | 300-2600 mm |
| Dikte | 12-60 mm |
| Kleur | Zwart |
| Fabriek | Ja |