| Nazwa | Przesyłowiec bezczynny |
|---|---|
| Średnica rolki | 89 mm |
| Zakres temperatury roboczej | -20°C do 200°C |
| Dla przepustowości | 300-2400 mm |
| Kolor | Czerwony, zielony, czarny lub dostosowany |
| Nazwa | walcownik stalowy do pracy bezczynnej |
|---|---|
| Materiał ramy | Hebei, Chiny |
| Średnica rolki | 89 mm |
| Średnica wału | 25 mm |
| Zakres temperatury roboczej | -20°C do 200°C |
| Nazwa | Przesyłowiec bezczynny |
|---|---|
| Aplikacja | Obsługa materiałów sypkich |
| Materiał ramy | Hebei, Chiny |
| Dla przepustowości | 300-2400 mm |
| Zakres temperatur pracy | -20°C do 200°C |
| Nazwa | Rolki napinające o dużej wytrzymałości |
|---|---|
| Średnica rolki | 89 mm |
| Zakres temperatur pracy | -20°C do 200°C |
| Średnica | 57mm-1000mm |
| Dla przepustowości | B500-B2400 |
| Nazwa | Przesyłowiec bezczynny |
|---|---|
| Stan | Nowy |
| Powłoka | Ocynkowany |
| Długość | 200-2000 mm |
| Kolor | Czarny, czerwony, zielony lub dostosowany |