| Szerokość paska | 500 mm do 2500 mm |
|---|---|
| Grubość paska | 6mm do 70mm |
| Wysokość ściany bocznej | 60 mm do 300 mm |
| Wysokość knagi | 50 mm do 280 mm |
| Materiał rdzenia | Tkanina poliestrowo-nylonowa |
| Szerokość paska | 500 mm do 2000 mm |
|---|---|
| Grubość paska | 6mm do 55mm |
| Wysokość ściany bocznej | 60 mm do 300 mm |
| Wysokość knagi | 50 mm do 280 mm |
| Materiał rdzenia | Tkanina poliestrowo-nylonowa |
| Nazwa | przenośnik z falistą ścianą boczną |
|---|---|
| Szerokość paska | 300-2000mm |
| Grubość | 6-55 mm |
| Wysokość ściany bocznej | 40-300MM |
| Temperatura robocza | -20°C do 60°C |
| Metoda splicingu | Wulkanizacja na gorąco |
|---|---|
| Maksymalna szerokość pasa | 2400 mm |
| Ruchliwość | Przenośny/mobilny |
| Maksymalna grubość paska | 50 mm |
| Aplikacja | Połączenie i naprawa przenośnika taśmowego |
| Nazwa | Linka stalowa Gumowy przenośnik taśmowy |
|---|---|
| Szerokość | 300-2400 mm |
| Grubość | 12-60 mm |
| Kolor | Czarny |
| OEM | Do przyjęcia |
| Nazwa | Pas podwyższający ze stalowej linki |
|---|---|
| Szerokość | 300-2600 mm |
| Grubość | 12-60 mm |
| Kolor | Czarny |
| fabryka | Tak |
| Nazwa | Odporny na ciepło gumowy przenośnik taśmowy |
|---|---|
| Tworzywo | Odporna na ciepło mieszanka gumy |
| Grubość | 6mm do 50mm |
| Szerokość | 400 mm do 2400 mm |
| Wytrzymałość na rozciąganie | 8 MPa do 25 MPa |
| Nazwa | Taśmy przenośnikowe PU z pvc |
|---|---|
| Zagięcie | 1 - 5 |
| Tworzywo | PCV i PU |
| Temperatura pracy | -10/+100 ℃ |
| Długość | Dostosowane |
| Nazwa | walcownik stalowy do pracy bezczynnej |
|---|---|
| Materiał ramy | Hebei, Chiny |
| Średnica rolki | 89 mm |
| Średnica wału | 25 mm |
| Zakres temperatury roboczej | -20°C do 200°C |
| Nazwa | Taśma przenośnikowa z PVC i PU |
|---|---|
| Szerokość paska | 100-2000 mm |
| Grubość | 3-30 mm |
| Zagięcie | 2 - 5 |
| Długość | Dostosowane |