| Nazwa | Synchroniczny pasek rozrządu |
|---|---|
| OEM | Przyjąć |
| Elastyczność | Wysoki |
| Zakres temperatur | -20°C do 80°C |
| Szerokość | 10-2000 mm |
| Nazwa | Pasek rozrządu OEM |
|---|---|
| Szerokość | 10-1800 mm |
| Grubość | 3-30 mm |
| Zakres temperatur | -20°C do 150°C |
| Wytrzymałość na rozciąganie | 8-20 MPa |
| Nazwa | Pasek rozrządu |
|---|---|
| fabryka | Tak |
| Szerokość | 10-1800 mm |
| Długość | OEM |
| Zakres temperatur | -20°C do 150°C |
| Nazwa | przemysłowy pasek rozrządu |
|---|---|
| Szerokość | 10-1800 mm |
| Grubość | 3-30 mm |
| Wytrzymałość na rozciąganie | 8-20 MPa |
| Kolor | Czarny, biały, czerwony, zielony lub dostosowany |
| Nazwa | Pasek rozrządu |
|---|---|
| Szerokość | 10-1800 mm |
| Grubość | 3-20 mm |
| fabryka | Tak |
| Elastyczność | Wysoki |