| Nazwa | przemysłowy pasek rozrządu |
|---|---|
| Szerokość | 10-1800 mm |
| Grubość | 3-30 mm |
| Wytrzymałość na rozciąganie | 8-20 MPa |
| Kolor | Czarny, biały, czerwony, zielony lub dostosowany |
| Nazwa | Pasek rozrządu OEM |
|---|---|
| Szerokość | 10-1800 mm |
| Grubość | 3-30 mm |
| Zakres temperatur | -20°C do 150°C |
| Wytrzymałość na rozciąganie | 8-20 MPa |
| Nazwa | Synchroniczny pasek rozrządu |
|---|---|
| OEM | Przyjąć |
| Elastyczność | Wysoki |
| Zakres temperatur | -20°C do 80°C |
| Szerokość | 10-2000 mm |
| Szerokość paska | 300-2800 mm |
|---|---|
| Grubość paska | 12-60 mm |
| Kolor | Czarny |
| Wzmocnienie | Siatka stalowa |
| OEM | Do przyjęcia |
| Nazwa | Pasek rozrządu |
|---|---|
| Szerokość | 10-1800 mm |
| Grubość | 3-20 mm |
| fabryka | Tak |
| Elastyczność | Wysoki |
| Nazwa | Linka stalowa Gumowy przenośnik taśmowy |
|---|---|
| Tworzywo | Naturalna guma i stalowy sznur |
| Kolor | Czarny |
| Grubość | 12-60 mm |
| Szerokość | 200-2400 mm |
| Nazwa | Pasek rozrządu |
|---|---|
| fabryka | Tak |
| Szerokość | 10-1800 mm |
| Długość | OEM |
| Zakres temperatur | -20°C do 150°C |
| Nazwa | pas przenośny z gumy nylonowej |
|---|---|
| Szerokość | 200-2200 mm |
| Grubość | 10-50 mm |
| Nr warstwy tkaniny | 2-10 |
| fabryka | Tak |
| Nazwa | Odporny na ciepło gumowy przenośnik taśmowy |
|---|---|
| Tworzywo | Odporna na ciepło mieszanka gumy |
| Grubość | 6mm do 50mm |
| Szerokość | 400 mm do 2400 mm |
| Wytrzymałość na rozciąganie | 8 MPa do 25 MPa |
| Metoda splicingu | Wulkanizacja na gorąco |
|---|---|
| Maksymalna szerokość pasa | 2400 mm |
| Ruchliwość | Przenośny/mobilny |
| Maksymalna grubość paska | 50 mm |
| Aplikacja | Połączenie i naprawa przenośnika taśmowego |