| Nazwa | Pas podwyższający ze stalowej linki |
|---|---|
| Szerokość | 300-2600 mm |
| Grubość | 12-60 mm |
| Kolor | Czarny |
| fabryka | Tak |
| Nazwa | Pasy do przenośników kubełkowych |
|---|---|
| Szerokość | 200-2400 mm |
| Grubość | 10-60 mm |
| Wytrzymałość na rozciąganie | 8-25MPA |
| Kolor | Czarny |
| Szerokość | 200-2200 mm |
|---|---|
| Grubość | 10-50 mm |
| Lina stalowa nr.. | 10-200 szt |
| fabryka | Tak |
| OEM | Przyjąć |
| Nazwa | Linka stalowa Gumowy przenośnik taśmowy |
|---|---|
| Szerokość | 300-2400 mm |
| Grubość | 10-50 mm |
| Materiał wewnętrzny | Przewód stalowy |
| Wytrzymałość na rozciąganie | 10-25 MPa |
| Nazwa | Pas przenośny windy |
|---|---|
| Szerokość | 300-2400 mm |
| Grubość | 10-60 mm |
| Struktura | Gumowa osłona i stalowy rdzeń wewnątrz |
| fabryka | Tak |
| Nazwa | Złącze pasa przenośnika kubełkowego |
|---|---|
| Zgodność | Pasek ze stalowej linki |
| Zakres temperatur pracy | -20°C do 200°C |
| Szerokość paska | 200 mm do 1800 mm |
| Typ stawu | Włókna mechaniczne |
| Nazwa | Złącze pasa przenośnika kubełkowego |
|---|---|
| Możliwość dostosowania | Dostępne w niestandardowych rozmiarach i specyfikacjach |
| Szerokość paska | 100mm do 2000mm |
| Grubość paska | 12 mm do 55 mm |
| Trwałość | Długa żywotność przy minimalnej konserwacji |
| Nazwa | Przenośnik taśmowy o dużym kącie |
|---|---|
| Szerokość paska | 300 - 2000 mm |
| Typ instalacji | Stacjonarne lub mobilne |
| Prędkość | Regulowana, zwykle od 0,5 do 6 m/s |
| Kąt nachylenia | Do 90 stopni |
| Nazwa | Przenośnik taśmowy EP200 |
|---|---|
| Szerokość paska | 300-2400 mm |
| Grubość | 10-50 mm |
| Warstwa tkaniny | 2-10 |
| OEM | Przyjąć |
| Szerokość | 300-2400 mm |
|---|---|
| Grubość | 10-60 mm |
| Lina stalowa nr.. | 10-200 szt |
| OEM | Do przyjęcia |
| fabryka | Tak |