| Nazwa | Wyrobek z tworzyw sztucznych |
|---|---|
| Szerokość paska | 500 mm do 2200 mm |
| Grubość paska | 5 mm do 60 mm |
| Wysokość ściany bocznej | 50 mm do 300 mm |
| Wysokość knagi | od 40 mm do 280 mm |
| Tworzywo | Rdzeń gumowy i materiałowy |
|---|---|
| Grubość paska | 6mm do 35mm |
| Szerokość pasa | Zwykle od 500 mm do 2000 mm |
| Wysokość ściany bocznej | Zwykle od 60 mm do 300 mm |
| Zakres temperatur | -20°C do +200°C |
| Szerokość paska | 300-2000mm |
|---|---|
| Grubość | 10-60 mm |
| Wysokość ściany bocznej | 60-300mm |
| Wysokość knagi | 40-280 mm |
| Warstwa tkaniny | 2-10 |
| Szerokość paska | 500 mm do 2500 mm |
|---|---|
| Grubość paska | 6mm do 70mm |
| Wysokość ściany bocznej | 60 mm do 300 mm |
| Wysokość knagi | 50 mm do 280 mm |
| Materiał rdzenia | Tkanina poliestrowo-nylonowa |
| Szerokość paska | 300-2500mm |
|---|---|
| Grubość paska | 5-80mm |
| fabryka | Tak |
| Zakres temperatur pracy | -20°C do 200°C |
| Wytrzymałość na rozciąganie | 8-25 MPa |
| Nazwa | Falisty przenośnik taśmowy |
|---|---|
| Grubość paska | 6mm do 55mm |
| Wysokość ściany bocznej | 60 mm do 300 mm |
| Wysokość knagi | 50 mm do 280 mm |
| Ładowność | Różni się w zależności od rozmiaru i wytrzymałości paska |
| Nazwa | Taśmy przenośnikowe PU z pvc |
|---|---|
| Zagięcie | 1 - 5 |
| Tworzywo | PCV i PU |
| Temperatura pracy | -10/+100 ℃ |
| Długość | Dostosowane |
| Nazwa | Taśma przenośnikowa z PVC i PU |
|---|---|
| Szerokość paska | 100-2000 mm |
| Grubość | 3-30 mm |
| Zagięcie | 2 - 5 |
| Długość | Dostosowane |
| Nazwa | Taśma przenośnikowa z PVC i PU |
|---|---|
| Szerokość paska | 100-2800 mm |
| Zagięcie | 2-5 |
| Grubość | 3-35mm |
| Tworzywo | PCV i PU |
| Nazwa | pas przenośny z gumy nylonowej |
|---|---|
| Szerokość | 200-2200 mm |
| Grubość | 10-50 mm |
| Nr warstwy tkaniny | 2-10 |
| fabryka | Tak |