| Nazwa | Taśma przenośnikowa z PVC i PU |
|---|---|
| Szerokość paska | 100-2000 mm |
| Grubość | 3-30 mm |
| Zagięcie | 2 - 5 |
| Długość | Dostosowane |
| Nazwa | Taśmy przenośnikowe PU z pvc |
|---|---|
| Zagięcie | 1 - 5 |
| Tworzywo | PCV i PU |
| Temperatura pracy | -10/+100 ℃ |
| Długość | Dostosowane |
| Nazwa | Odporny na ciepło gumowy przenośnik taśmowy |
|---|---|
| Tworzywo | Odporna na ciepło mieszanka gumy |
| Grubość | 6mm do 50mm |
| Szerokość | 400 mm do 2400 mm |
| Wytrzymałość na rozciąganie | 8 MPa do 25 MPa |
| Metoda splicingu | Wulkanizacja na gorąco |
|---|---|
| Maksymalna szerokość pasa | 2400 mm |
| Ruchliwość | Przenośny/mobilny |
| Maksymalna grubość paska | 50 mm |
| Aplikacja | Połączenie i naprawa przenośnika taśmowego |
| Nazwa | Taśma przenośnikowa z PVC i PU |
|---|---|
| Szerokość paska | 100-2800 mm |
| Zagięcie | 2-5 |
| Grubość | 3-35mm |
| Tworzywo | PCV i PU |
| Nazwa | Taśma przenośnikowa z PVC i PU |
|---|---|
| Tworzywo | PCV i PU |
| Szerokość paska | 100-2000 mm |
| Zagięcie | 2 - 8 |
| Grubość | 3-60mm |
| Nazwa | Pasek rozrządu |
|---|---|
| fabryka | Tak |
| Szerokość | 10-1800 mm |
| Długość | OEM |
| Zakres temperatur | -20°C do 150°C |
| Nazwa | Linka stalowa Gumowy przenośnik taśmowy |
|---|---|
| Tworzywo | Naturalna guma i stalowy sznur |
| Kolor | Czarny |
| Szerokość | 200-2000 mm |
| Długość | 50-200 m/rolka |
| Nazwa | Linka stalowa Gumowy przenośnik taśmowy |
|---|---|
| Szerokość | 300-2400 mm |
| Grubość | 12-60 mm |
| Kolor | Czarny |
| OEM | Do przyjęcia |
| Nazwa | przemysłowy taśmociąg gumowy |
|---|---|
| Tworzywo | Naturalna guma i stalowy sznur |
| Szerokość | 300-2000mm |
| Grubość | 12-60 mm |
| OEM | Do przyjęcia |