| Metoda splicingu | Wulkanizacja na gorąco |
|---|---|
| Maksymalna szerokość pasa | 2400 mm |
| Ruchliwość | Przenośny/mobilny |
| Maksymalna grubość paska | 50 mm |
| Aplikacja | Połączenie i naprawa przenośnika taśmowego |
| Nazwa | maszyna do łączenia pasów |
|---|---|
| Metoda splicingu | Wulkanizacja na gorąco |
| Maksymalna szerokość pasa | 2000 mm |
| Czas ogrzewania | 5-10 minut |
| Ruchliwość | Przenośny/mobilny |
| Nazwa | maszyna do formowania gumy silikonowej |
|---|---|
| Typ maszyny | Hydrauliczna/mechaniczna prasa wulkanizacyjna |
| Metoda kontroli | Sterowanie PLC |
| Zakres temperatur | 0-300 ° C. |
| Materiał płyty | 45# stal |
| Nazwa | maszyna do wulkanizacji gumy |
|---|---|
| Typ maszyny | Hydrauliczny |
| Gwarancja jakości | 1 rok |
| Materiał płyty | 45# stal |
| Kod HS | 8477,8000 |
| Nazwa | Maszyna do łączenia gumowych przenośników taśmowych |
|---|---|
| Metoda splicingu | Wulkanizacja na gorąco |
| Maksymalna szerokość pasa | 2000 mm |
| Ruchliwość | Przenośny/mobilny |
| Maksymalna grubość paska | 35 mm |
| Nazwa | Przemysłowe pasy gumowe |
|---|---|
| Szerokość | 300-2400 mm |
| Grubość | 10-60 mm |
| Kolor | Czarny |
| Tworzywo | Naturalna guma i stalowy sznur |
| Nazwa | Maszyna do wulkanizacji gumy |
|---|---|
| Tworzywo | Stal węglowa |
| Gwarancja jakości | 1 rok |
| Materiał płyty | 45# stal |
| Kod HS | 8477,8000 |
| Metoda splicingu | Wulkanizacja na gorąco |
|---|---|
| Maksymalna szerokość | 2500 mm |
| Ruchliwość | Przenośny/mobilny |
| Maksymalna grubość | 80 mm |
| Aplikacja | Połączenie i naprawa przenośnika taśmowego |
| Nazwa | Maszyna do wulkanizacji gumy |
|---|---|
| Tworzywo | Stal węglowa |
| Metoda kontroli | Sterowanie PLC |
| Materiał płyty | 45# stal |
| Kod HS | 8477,8000 |
| Nazwa produktu | Arkusz gumy przemysłowej |
|---|---|
| Gęstość | 1,2-1,4 g/cm3 |
| Opór | Odporny na oleje / Odporny na chemikalia / Odporny na warunki atmosferyczne / Odporny na ścieranie |
| Pakiet Transportowy | Pakowanie w kartony i skrzynie |
| Wykończenie powierzchni | Gładkie / Teksturowane / Wytłaczane |