| Nazwa | Taśmy przenośnikowe PU z pvc |
|---|---|
| Zagięcie | 1 - 5 |
| Tworzywo | PCV i PU |
| Temperatura pracy | -10/+100 ℃ |
| Długość | Dostosowane |
| Nazwa | Taśma przenośnikowa z PVC i PU |
|---|---|
| Tworzywo | PCV i PU |
| Szerokość paska | 100-2000 mm |
| Zagięcie | 2 - 8 |
| Grubość | 3-60mm |
| Nazwa | Taśma przenośnikowa z PVC i PU |
|---|---|
| Szerokość paska | 100-2800 mm |
| Zagięcie | 2-5 |
| Grubość | 3-35mm |
| Tworzywo | PCV i PU |
| Szerokość paska | 100 - 2000 mm |
|---|---|
| Grubość paska | 3 - 30 mm |
| Standard | ISO, DIN, JIS lub dostosowane |
| Tworzywo | Powłoka i tkanina z PVC i PU |
| Zakres temperatur pracy | -30°C do +200°C |
| Nazwa | pas przenośny z gumy nylonowej |
|---|---|
| Szerokość | 200-2200 mm |
| Grubość | 10-50 mm |
| Nr warstwy tkaniny | 2-10 |
| fabryka | Tak |
| Nazwa | Taśma przenośnikowa z PVC i PU |
|---|---|
| Szerokość paska | 100-2000 mm |
| Grubość | 3-30 mm |
| Zagięcie | 2 - 5 |
| Długość | Dostosowane |
| Metoda splicingu | Wulkanizacja na gorąco |
|---|---|
| Maksymalna szerokość pasa | 2400 mm |
| Ruchliwość | Przenośny/mobilny |
| Maksymalna grubość paska | 50 mm |
| Aplikacja | Połączenie i naprawa przenośnika taśmowego |
| Nazwa | Przenośnik taśmowy ze wzorem jodełkowym |
|---|---|
| Szerokość paska | 300-3000 mm |
| Grubość paska | 6mm do 80mm |
| Wzmocnienie | Warstwy tkaniny lub stalowego kordu |
| Zakres temperatur pracy | -20°C do 200°C |
| Nazwa | Maszyna do łączenia gumowych przenośników taśmowych |
|---|---|
| Metoda splicingu | Wulkanizacja na gorąco |
| Maksymalna szerokość pasa | 2000 mm |
| Ruchliwość | Przenośny/mobilny |
| Maksymalna grubość paska | 35 mm |
| Nazwa | Przenośnik taśmowy ze wzorem jodełkowym |
|---|---|
| Szerokość paska | 300-3000 mm |
| Wytrzymałość na rozciąganie | 8-25 MPa |
| Grubość paska | 6mm do 60mm |
| Kolor | Czarny |