| Nazwa | Odporny na ciepło gumowy przenośnik taśmowy |
|---|---|
| Grubość | 6mm do 50mm |
| Szerokość | 400 mm do 2400 mm |
| Kolor | Czarny |
| Wytrzymałość na rozciąganie | 8 MPa do 25 MPa |
| Nazwa | pas przenośny o wysokiej temperaturze |
|---|---|
| Szerokość | 300 mm do 6000 mm |
| Grubość | 6mm do 60mm |
| Kolor | Czarny |
| Aplikacja | Obsługa materiałów w wysokiej temperaturze |
| Nazwa | Odporny na ciepło gumowy przenośnik taśmowy |
|---|---|
| Szerokość | 400 mm do 2400 mm |
| Grubość | 6mm do 50mm |
| Kolor | Czarny |
| Wytrzymałość na rozciąganie | 8 MPa do 25 MPa |
| Nazwa | Taśmy przenośnikowe odporne na ciepło |
|---|---|
| Kolor | Czarny |
| Aplikacja | Obsługa materiałów w wysokiej temperaturze |
| Szerokość | 400 mm do 2400 mm |
| Wytrzymałość na rozciąganie | 8 MPa do 25 MPa |
| Nazwa | Odporny na ciepło gumowy przenośnik taśmowy |
|---|---|
| Tworzywo | Odporna na ciepło mieszanka gumy |
| Grubość | 6mm do 50mm |
| Szerokość | 400 mm do 2400 mm |
| Wytrzymałość na rozciąganie | 8 MPa do 25 MPa |
| Szerokość | 300-2500mm |
|---|---|
| Grubość | 6-80mm |
| Wytrzymałość na rozciąganie | 8-25 MPa |
| Temperatura | 0°C do 300°C |
| fabryka | Tak |
| Szerokość | 300 mm do 2500 mm |
|---|---|
| Grubość | 6mm do 80mm |
| Kolor | Czarny |
| OEM | Do przyjęcia |
| Wytrzymałość na rozciąganie | 8-25 MPa |