| Nazwa | Taśma transportowa z tkaniny nylonowej |
|---|---|
| Szerokość | 200-2200 mm |
| Grubość | 10-50 mm |
| Nr warstwy tkaniny | 2-10 |
| Nr modelu | EP200 |
| Nazwa | Taśmy przenośnikowe EP |
|---|---|
| Nr modelu | EP200 |
| Szerokość | 200-2200 mm |
| Grubość | 10-50 mm |
| Nr warstwy tkaniny | 2-10 |
| Nazwa | Taśma transportowa z tkaniny nylonowej |
|---|---|
| Szerokość | 200-2200 mm |
| Grubość | 10-50 mm |
| Nr warstwy tkaniny | 2-10 |
| fabryka | Tak |
| Nazwa | pas przenośny z gumy nylonowej |
|---|---|
| Szerokość | 200-2200 mm |
| Grubość | 10-50 mm |
| Nr warstwy tkaniny | 2-10 |
| fabryka | Tak |
| Nazwa | Taśma transportowa z tkaniny nylonowej |
|---|---|
| Szerokość | Do 2400 mm lub niestandardowe |
| Grubość | 5-50 mm |
| Materiał rdzenia | Tkanina EP (poliester)/nylon |
| Zakres temperatur | -20°C do +300°C |
| Nazwa | Przenośnik taśmowy EP200 |
|---|---|
| Szerokość paska | 300-2400 mm |
| Grubość | 10-50 mm |
| Warstwa tkaniny | 2-10 |
| OEM | Przyjąć |