| Nazwa | pas przenośny z gumy nylonowej |
|---|---|
| Szerokość | 200-2200 mm |
| Grubość | 10-50 mm |
| Nr warstwy tkaniny | 2-10 |
| fabryka | Tak |
| Nazwa | Taśma transportowa z tkaniny nylonowej |
|---|---|
| Szerokość | 200-2200 mm |
| Grubość | 10-50 mm |
| Nr warstwy tkaniny | 2-10 |
| fabryka | Tak |
| Nazwa | Taśma transportowa z tkaniny nylonowej |
|---|---|
| Szerokość | 200-2200 mm |
| Grubość | 10-50 mm |
| Nr warstwy tkaniny | 2-10 |
| Nr modelu | EP200 |
| Nazwa | Taśma transportowa z tkaniny nylonowej |
|---|---|
| Szerokość | Do 2400 mm lub niestandardowe |
| Grubość | 5-50 mm |
| Materiał rdzenia | Tkanina EP (poliester)/nylon |
| Zakres temperatur | -20°C do +300°C |
| Nazwa | Odporny na ciepło gumowy przenośnik taśmowy |
|---|---|
| Szerokość | 400 mm do 2400 mm |
| Grubość | 6mm do 50mm |
| Kolor | Czarny |
| Wytrzymałość na rozciąganie | 8 MPa do 25 MPa |
| Nazwa | Linka stalowa Gumowy przenośnik taśmowy |
|---|---|
| Tworzywo | Naturalna guma i stalowy sznur |
| Kolor | Czarny |
| Grubość | 12-60 mm |
| Szerokość | 200-2400 mm |
| Nazwa | Linka stalowa Gumowy przenośnik taśmowy |
|---|---|
| Tworzywo | Naturalna guma i stalowy sznur |
| Kolor | Czarny |
| Szerokość | 200-2000 mm |
| Długość | 50-200 m/rolka |
| Nazwa | Linka stalowa Gumowy przenośnik taśmowy |
|---|---|
| Szerokość | 300-2400 mm |
| Grubość | 12-60 mm |
| Kolor | Czarny |
| OEM | Do przyjęcia |
| Nazwa | przemysłowy taśmociąg gumowy |
|---|---|
| Tworzywo | Naturalna guma i stalowy sznur |
| Szerokość | 300-2000mm |
| Grubość | 12-60 mm |
| OEM | Do przyjęcia |
| Nazwa | Linka stalowa Gumowy przenośnik taśmowy |
|---|---|
| Szerokość | 300-2400 mm |
| Grubość | 10-50 mm |
| Materiał wewnętrzny | Przewód stalowy |
| Wytrzymałość na rozciąganie | 10-25 MPa |