| Nazwa | Przenośnik taśmowy ze wzorem jodełkowym |
|---|---|
| Szerokość paska | 300-3000 mm |
| Grubość paska | 6mm do 80mm |
| Wzmocnienie | Warstwy tkaniny lub stalowego kordu |
| Zakres temperatur pracy | -20°C do 200°C |
| Nazwa | Przenośnik taśmowy z wypustkami w jodełkę |
|---|---|
| Szerokość paska | 300-2400 mm |
| Grubość paska | 5 mm do 20 mm |
| Kolor | Czarny |
| Zakres temperatur pracy | -20°C do 200°C |
| Nazwa | Przenośnik taśmowy ze wzorem jodełkowym |
|---|---|
| Szerokość paska | 300-3000 mm |
| Wytrzymałość na rozciąganie | 8-25 MPa |
| Grubość paska | 6mm do 60mm |
| Kolor | Czarny |
| Szerokość paska | 300-2800 mm |
|---|---|
| Grubość paska | 6mm do 60mm |
| Wytrzymałość na rozciąganie | 8 MPa do 25 MPa |
| Kolor | Czarny |
| Zakres temperatury roboczej | -20°C do 200°C |
| Nazwa | Przenośnik taśmowy ze wzorem jodełkowym |
|---|---|
| Wzmocnienie | Warstwy tkaniny lub stalowego kordu |
| Kolor | Czarny |
| Grubość paska | 6mm do 50mm |
| Szerokość pasa | Zwykle od 400 mm do 2000 mm |