| Nazwa | Gumowe otulina koła pasowego |
|---|---|
| Długość | Możliwość dostosowania zgodnie z wymaganiami |
| Grubość | 3mm - 20mm |
| Szerokość | Do 2000 mm |
| Wytrzymałość na rozciąganie | 10-15 MPa |
| Nazwa | Otulina rolki przenośnika |
|---|---|
| Szerokość | 100-1800mm |
| Grubość | 10 mm - 30 mm |
| Kolor | Czarny |
| fabryka | Tak |
| Nazwa | Gumowe otulina koła pasowego |
|---|---|
| Grubość | 3mm - 20mm |
| Szerokość | Do 2000 mm |
| Wytrzymałość na rozciąganie | 10-15 MPa |
| Kolor | Dostępne kolory czarne / niestandardowe |
| Nazwa | otulina z gumy diamentowej |
|---|---|
| Szerokość | 200-2200 mm |
| Grubość | 10-50 mm |
| Lina stalowa nr.. | 10-200 szt |
| OEM | Przyjąć |
| Nazwa | Gumowe otulina koła pasowego |
|---|---|
| Szerokość | 100mm do 2000mm |
| Zakres temperatur | -20°C do 200°C |
| Stan | Nowy |
| Standard | Din, Jis, ISO, CEMA, GB |