| İsim | Endüstriyel Kauçuk Kayışlar |
|---|---|
| Genişlik | 300-2400mm |
| Kalınlık | 10-60mm |
| Renk | Siyah |
| Malzeme | Doğal Kauçuk ve Çelik Kord |
| Ürün adı | Asansör Kayış Bağlantısı |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı aralığı | -20°C ila 200°C |
| Bant Genişliği | 200 mm'den 2000 mm'ye |
| eklem tipi | Vulkanizasyon |
| Malzeme | Yüksek Mukavemetli Alüminyum Alaşım |
| İsim | Dalgalanmış Yan Duvarlı Taşıyıcı Kemeri |
|---|---|
| Bant Genişliği | 300 mm'den 2200 mm'ye |
| Bant Kalınlığı | 6 mm'den 55 mm'ye |
| Yan duvar yüksekliği | 60 mm'den 300 mm'ye |
| Kilit Yüksekliği | 50 mm'den 280 mm'ye |
| Yapı | Yanak, Kelepçe, Taban Kemeri |
|---|---|
| Başvuru | Daldırma Açılı malzeme taşıma |
| Renk | Siyah veya Özelleştirilmiş |
| OEM | Kabul etmek |
| Kilit Yüksekliği | 40-380mm |
| Ekleme yöntemi | sıcak vulkanizasyon |
|---|---|
| Maksimum Bant Genişliği | 2400 mm |
| Taşınabilirlik | Taşınabilir / Mobil |
| Maksimum Bant Kalınlığı | Ayda 20 takım |
| Başvuru | Konveyör bant bağlantısı ve onarımı |
| İsim | PVC PU Konveyör Bant |
|---|---|
| Bant Genişliği | 100-2000mm |
| Kalınlık | 3-30mm |
| Başa çıkmak | 2 - 5 |
| Uzunluk | Özelleştirilmiş |
| İsim | Naylon kauçuk taşıyıcı bant |
|---|---|
| Genişlik | 200-2200mm |
| Kalınlık | 10-50mm |
| Kumaş Kat No. | 2-10 |
| fabrika | Evet |
| İsim | yüksek sıcaklık konveyör bandı |
|---|---|
| Genişlik | 300 mm'den 6000 mm'ye |
| Kalınlık | 6 mm'den 60 mm'ye |
| Renk | Siyah |
| Başvuru | Yüksek sıcaklıkta malzeme taşıma |
| İsim | Konveyör Rulo Gecikmesi |
|---|---|
| Genişlik | 100-1800mm |
| Kalınlık | 10mm - 30mm |
| Renk | Siyah |
| fabrika | Evet |
| İsim | PU pvc taşıyıcı bant |
|---|---|
| Başa çıkmak | 1 - 5 |
| Malzeme | PVC ve PU |
| Çalışma sıcaklığı | -10/+100°C |
| Uzunluk | Özelleştirilmiş |