| Genişlik | 200-2500mm |
|---|---|
| Kalınlık | 10-80mm |
| Çekme Dayanımı | 8-25 MPA |
| Renk | Siyah |
| fabrika | Evet |
| Genişlik | 300-2500mm |
|---|---|
| Kalınlık | 6-80mm |
| Çekme Dayanımı | 8-25 MPa |
| Sıcaklık | 0°C ila 300°C |
| fabrika | Evet |
| Genişlik | 200-2500mm |
|---|---|
| Kalınlık | 12-80mm |
| Renk | Siyah |
| OEM | Kabul etmek |
| Sertifika | ISO9001, CE vb. |
| Bant Genişliği | 300-2500mm |
|---|---|
| Kalınlık | 6-80mm |
| Kumaş Kat | 1-10 |
| OEM | Kabul etmek |
| Sertifika | ISO9001, CE vb. |
| İsim | Ağır Hizmet Avara Silindirleri |
|---|---|
| Rulo Çapı | 89 mm |
| Çalışma Sıcaklığı Aralığı | -20°C ila 200°C |
| Çap | 57mm-1000mm |
| Bant Genişliği için | B500-B2400 |
| Genişlik | 200-2200mm |
|---|---|
| Kalınlık | 10-50mm |
| Çelik Kord No.. | 10-200 adet |
| fabrika | Evet |
| OEM | Kabul etmek |
| Bant Genişliği | 300-2500mm |
|---|---|
| Kalınlık | 6-80mm |
| Model NO. | EP250 |
| Kumaş Kat No. | 2-10 |
| OEM | Kabul etmek |
| Bant Genişliği | 300-2800mm |
|---|---|
| Bant Kalınlığı | 12-60mm |
| Renk | Siyah |
| Takviye | Çelik ağ |
| OEM | Kabul edilebilir |
| Genişlik | 400-2500mm |
|---|---|
| Kalınlık | 10-50mm |
| Kumaş Kat No. | 2-10 |
| OEM | Kabul etmek |
| Sertifika | ISO9001, CE vb. |
| Çalışma genişliği | 300-2500mm |
|---|---|
| Bant Kalınlığı | 12-45 mm |
| Özelleştirilebilir | Kabul edilebilir |
| Malzeme | Yüksek Mukavemetli Çelik veya Kauçuk Bileşiği |
| eklem tipi | Mekanik Bağlantı Elemanı veya Vulkanize Bağlantı |