| İsim | Chevron Desenli Konveyör Bant |
|---|---|
| Takviye | Kumaş veya çelik kord katmanları |
| Renk | Siyah |
| Kemer kalınlığı | 6 mm'den 50 mm'ye |
| Kemer genişliği | Tipik olarak 400 mm ila 2000 mm |
| Genişlik | 300-2800mm |
|---|---|
| Kalınlık | 5-20mm |
| Kumaş Kat No. | 2-10 |
| OEM | Kabul etmek |
| fabrika | Evet |
| Bant Genişliği | 300-2500mm |
|---|---|
| Bant Kalınlığı | 5-80mm |
| fabrika | Evet |
| Çalışma Sıcaklığı Aralığı | -20°C ila 200°C |
| Çekme Dayanımı | 8-25 MPa |
| İsim | Isıya Dayanıklı Kauçuk Konveyör bant |
|---|---|
| Kalınlık | 6 mm'den 50 mm'ye |
| Genişlik | 400 mm'den 2400 mm'ye |
| Renk | Siyah |
| Çekme mukavemeti | 8 MPa ila 25 MPa |
| İsim | Isıya Dayanıklı Kauçuk Konveyör bant |
|---|---|
| Genişlik | 400 mm'den 2400 mm'ye |
| Kalınlık | 6 mm'den 50 mm'ye |
| Renk | Siyah |
| Çekme mukavemeti | 8 MPa ila 25 MPa |
| İsim | Dalgalanmış Yan Duvarlı Taşıyıcı Kemeri |
|---|---|
| Bant Genişliği | 300 mm'den 2200 mm'ye |
| Bant Kalınlığı | 6 mm'den 55 mm'ye |
| Yan duvar yüksekliği | 60 mm'den 300 mm'ye |
| Kilit Yüksekliği | 50 mm'den 280 mm'ye |
| İsim | Çelik Kablo Kauçuk Taşıyıcı Kemeri |
|---|---|
| Genişlik | 300-2400mm |
| Kalınlık | 10-50mm |
| Malzemenin İçinde | Çelik kablo |
| Çekme Dayanımı | 10-25Mpa |
| Ürün adı | Kovalı Elevatör Konveyör Bant |
|---|---|
| Malzeme | Doğal Kauçuk ve Çelik Kord |
| Renk | Siyah |
| Genişlik | 200-2400mm |
| Kalınlık | 12-60mm |
| İsim | Kovalı Elevatör Kayışları |
|---|---|
| Genişlik | 200-2400mm |
| Kalınlık | 10-60mm |
| Çekme Dayanımı | 8-25 MPA |
| Renk | Siyah |
| İsim | Oluklu Konveyör Bant |
|---|---|
| Bant Kalınlığı | 6 mm'den 55 mm'ye |
| Yan duvar yüksekliği | 60 mm'den 300 mm'ye |
| Kilit Yüksekliği | 50 mm'den 280 mm'ye |
| Yük Kapasitesi | Kayış boyutuna ve gücüne göre değişir |