| Çekme Dayanımı | 630-5400 N/mm |
|---|---|
| Uygulamalar | Çimento, Kömür, Madencilik, Liman vb. |
| Malzeme | Kauçuk Kapak ve Çelik Kord |
| Bant Kalınlığı | 10-40mm |
| Bant Genişliği | 200-2800mm |
| İsim | kemer birleştirme makinesi |
|---|---|
| Ekleme yöntemi | sıcak vulkanizasyon |
| Maksimum Bant Genişliği | 2000 mm |
| Isıtma süresi | 5-10 Dakika |
| Taşınabilirlik | Taşınabilir / Mobil |
| Bant Genişliği | 200mm ila 2500mm |
|---|---|
| Bant Kalınlığı | 6-90mm |
| Başvuru | Madencilik, Tarım ve Endüstride Malzeme Taşıma |
| Dayanıklılık | Ağır Yük Altında Uzun Hizmet Ömrü |
| Özelleştirilebilir | Kabul edilebilir |
| İsim | EKG-1210 |
|---|---|
| Malzeme | Karbon Çelik |
| Kontrol yöntemi | PLC kontrolü |
| Plaka Malzemesi | 45# çelik |
| GTİP Kodu | 8477.8000 |
| İsim | Kauçuk Kasnak Gecikmesi |
|---|---|
| Uzunluk | İhtiyaca Göre Özelleştirilebilir |
| Kalınlık | 3mm - 20mm |
| Genişlik | 2000 mm'ye kadar |
| Çekme mukavemeti | 10- 15MPa |
| İsim | Kauçuk Kasnak Gecikmesi |
|---|---|
| Genişlik | 100 mm ila 2000 mm |
| Sıcaklık aralığı | -20°C ila 200°C |
| Durum | Yeni |
| Standart | Din, JIS, ISO, CEMA, GB |