| İsim | EKG-1210 |
|---|---|
| Malzeme | Karbon Çelik |
| Kalite Garantisi | 1 Yıl |
| Plaka Malzemesi | 45# çelik |
| GTİP Kodu | 8477.8000 |
| İsim | EKG-1210 |
|---|---|
| Malzeme | Karbon Çelik |
| Kontrol yöntemi | PLC kontrolü |
| Plaka Malzemesi | 45# çelik |
| GTİP Kodu | 8477.8000 |
| İsim | kauçuk vulkanizasyon makinesi |
|---|---|
| Makine tipi | Hidrolik |
| Kalite Garantisi | 1 Yıl |
| Plaka Malzemesi | 45# çelik |
| GTİP Kodu | 8477.8000 |
| İsim | Endüstriyel Kauçuk Levha |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Renk | Siyah |
| Genişlik | 300-2200mm |
| Çekme Dayanımı | 8Mpa~25Mpa |
| İsim | Yüksek Yoğunluklu Kauçuk Levha |
|---|---|
| Genişlik | 300-2000mm |
| Renk | Siyah |
| Çalışma sıcaklığı | -60°C~120°C |
| Çekme Dayanımı | 6Mpa~25Mpa |