| İsim | Conveyor Idler Roller |
|---|---|
| Başvuru | Toplu Malzeme Taşıma |
| Çerçeve malzemesi | Galvanizli çelik |
| Bant Genişliği için | 300-2400mm |
| Çalışma Sıcaklığı Aralığı | -20°C ila 200°C |
| İsim | Conveyor Idler Roller |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Kaplama | Galvanizli |
| Uzunluk | 200-2000 mm |
| Renk | Siyah, Kırmızı, Yeşil veya Özelleştirilmiş |
| İsim | Endüstriyel zamanlama kemeri |
|---|---|
| Genişlik | 10-1800mm |
| Kalınlık | 3-30mm |
| Çekme Dayanımı | 8-20 MPa |
| Renk | Siyah, Beyaz, Kırmızı, Yeşil veya Özelleştirilmiş |
| İsim | Kovalı Elevatör Kayış Bağlantısı |
|---|---|
| Uyumluluk | Çelik Kordon Kemeri |
| Çalışma Sıcaklığı Aralığı | -20°C ila 200°C |
| Bant Genişliği | 200 mm'den 1800 mm'ye |
| eklem tipi | Mekanik bağlayıcı |
| İsim | Kauçuk Kasnak Gecikmesi |
|---|---|
| Kalınlık | 3mm - 20mm |
| Genişlik | 2000 mm'ye kadar |
| Çekme Dayanımı | 10-15 MPa |
| Renk | Siyah / Özel Renkler Mevcuttur |
| İsim | Ağır Hizmet Avara Silindirleri |
|---|---|
| Rulo Çapı | 89 mm |
| Çalışma Sıcaklığı Aralığı | -20°C ila 200°C |
| Çap | 57mm-1000mm |
| Bant Genişliği için | B500-B2400 |
| İsim | Kauçuk Kasnak Gecikmesi |
|---|---|
| Uzunluk | İhtiyaca Göre Özelleştirilebilir |
| Kalınlık | 3mm - 20mm |
| Genişlik | 2000 mm'ye kadar |
| Çekme mukavemeti | 10- 15MPa |
| İsim | Kauçuk Kasnak Gecikmesi |
|---|---|
| Genişlik | 100 mm ila 2000 mm |
| Sıcaklık aralığı | -20°C ila 200°C |
| Durum | Yeni |
| Standart | Din, JIS, ISO, CEMA, GB |
| Ürün adı | Endüstriyel Kauçuk Levha |
|---|---|
| Yoğunluk | 1,2-1,4 gr/cm3 |
| Rezistans | Yağa dayanıklı / Kimyasallara dayanıklı / Hava koşullarına dayanıklı / Aşınmaya dayanıklı |
| Taşıma Paketi | Karton ve Sandıklarda Paketleme |
| Yüzey İşlemi | Pürüzsüz / Dokulu / Kabartmalı |
| İsim | EKG-1210 |
|---|---|
| Malzeme | Karbon Çelik |
| Kalite Garantisi | 1 Yıl |
| Plaka Malzemesi | 45# çelik |
| GTİP Kodu | 8477.8000 |