| İsim | silikon kauçuk kalıplama makinesi |
|---|---|
| Makine tipi | Hidrolik/Mekanik Vulkanizasyon Presi |
| Kontrol yöntemi | PLC kontrolü |
| Sıcaklık aralığı | 0-300 ° C |
| Plaka Malzemesi | 45# çelik |
| Malzeme | Kauçuk ve Kumaş çekirdeği |
|---|---|
| Kemer kalınlığı | 6 mm'den 35 mm'ye |
| Kemer genişliği | Tipik olarak 500 mm ila 2000 mm |
| Yan duvar yüksekliği | Tipik olarak 60 mm ila 300 mm |
| Sıcaklık aralığı | -20°C ila +200°C |
| İsim | kemer birleştirme makinesi |
|---|---|
| Ekleme yöntemi | sıcak vulkanizasyon |
| Maksimum Bant Genişliği | 2000 mm |
| Isıtma süresi | 5-10 Dakika |
| Taşınabilirlik | Taşınabilir / Mobil |
| İsim | oluklu yan duvar konveyörü |
|---|---|
| Tip | konveyör makinesi |
| Kurulum türü | Sabit veya Mobil |
| Çerçeve malzemesi | çelik veya paslanmaz çelik |
| Bant Genişliği | 300-2000mm |
| İsim | Geniş Açılı Bantlı Konveyör |
|---|---|
| Bant Genişliği | 300 - 2000mm |
| Kurulum türü | Sabit veya Mobil |
| Hız | Ayarlanabilir, genellikle 0,5 ila 6 m/s |
| Eğim açısı | 90 dereceye kadar |
| İsim | Konveyör Rulo Gecikmesi |
|---|---|
| Genişlik | 100-1800mm |
| Kalınlık | 10mm - 30mm |
| Renk | Siyah |
| fabrika | Evet |
| İsim | Oluklu Bantlı Konveyör |
|---|---|
| Bant Genişliği | Özelleştirilebilir (tipik olarak 300 mm ila 2000 mm) |
| Kurulum türü | Sabit veya Mobil |
| Çerçeve malzemesi | çelik veya paslanmaz çelik |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C ila 200°C |
| İsim | oluklu yan duvar konveyörü |
|---|---|
| Bant Genişliği | 300-2000mm |
| Kalınlık | 6-55mm |
| Yan duvar yüksekliği | 40-300MM |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C ila 60°C |
| İsim | Conveyor Idler Roller |
|---|---|
| Makara çapı | 89 mm |
| Çalışma sıcaklığı aralığı | -20°C ila 200°C |
| Bant Genişliği için | 300-2400mm |
| Renk | Kırmızı, Yeşil, Siyah veya özelleştirilmiş |
| İsim | Kovalı Elevatör Kayış Bağlantısı |
|---|---|
| Özelleştirilebilir | Özel boyutlarda ve özelliklerde mevcuttur |
| Bant Genişliği | 100 mm ila 2000 mm |
| Bant Kalınlığı | 12 mm'den 55 mm'ye |
| Dayanıklılık | Minimum bakımla uzun servis ömrü |