| Nazwa | przenośnik z falistą ścianą boczną |
|---|---|
| Typ | maszyna transportowa |
| Typ instalacji | Stacjonarne lub mobilne |
| Materiał ramy | stal lub stal nierdzewna |
| Szerokość paska | 300-2000 mm |
| Nazwa | przenośnik z falistą ścianą boczną |
|---|---|
| Szerokość paska | 300-2000mm |
| Grubość | 6-55 mm |
| Wysokość ściany bocznej | 40-300MM |
| Temperatura robocza | -20°C do 60°C |
| Nazwa | Złącze pasa przenośnika kubełkowego |
|---|---|
| Możliwość dostosowania | Dostępne w niestandardowych rozmiarach i specyfikacjach |
| Szerokość paska | 100mm do 2000mm |
| Grubość paska | 12 mm do 55 mm |
| Trwałość | Długa żywotność przy minimalnej konserwacji |
| Nazwa | Przesyłowiec bezczynny |
|---|---|
| Aplikacja | Obsługa materiałów sypkich |
| Materiał ramy | Hebei, Chiny |
| Dla przepustowości | 300-2400 mm |
| Zakres temperatur pracy | -20°C do 200°C |
| Nazwa | Maszyna do wulkanizacji gumy |
|---|---|
| Tworzywo | Stal węglowa |
| Gwarancja jakości | 1 rok |
| Materiał płyty | 45# stal |
| Kod HS | 8477,8000 |
| Nazwa | Maszyna do wulkanizacji gumy |
|---|---|
| Tworzywo | Stal węglowa |
| Metoda kontroli | Sterowanie PLC |
| Materiał płyty | 45# stal |
| Kod HS | 8477,8000 |
| Nazwa | maszyna do wulkanizacji gumy |
|---|---|
| Typ maszyny | Hydrauliczny |
| Gwarancja jakości | 1 rok |
| Materiał płyty | 45# stal |
| Kod HS | 8477,8000 |
| Nazwa | Arkusz gumy przemysłowej |
|---|---|
| Stan | Nowy |
| Kolor | Czarny |
| Szerokość | 300-2200 mm |
| Wytrzymałość na rozciąganie | 8Mpa ~ 25Mpa |
| Nazwa | Złącze pasa przenośnika kubełkowego |
|---|---|
| Zgodność | Pasek ze stalowej linki |
| Zakres temperatur pracy | -20°C do 200°C |
| Szerokość paska | 200 mm do 1800 mm |
| Typ stawu | Włókna mechaniczne |
| Nazwa | Przesyłowiec bezczynny |
|---|---|
| Stan | Nowy |
| Powłoka | Ocynkowany |
| Długość | 200-2000 mm |
| Kolor | Czarny, czerwony, zielony lub dostosowany |