| İsim | elmas kauçuk gecikme |
|---|---|
| Genişlik | 200-2200mm |
| Kalınlık | 10-50mm |
| Çelik Kord No.. | 10-200 adet |
| OEM | Kabul etmek |
| Bant Genişliği | 500 mm'den 2500 mm'ye |
|---|---|
| Bant Kalınlığı | 6 mm'den 70 mm'ye |
| Yan duvar yüksekliği | 60 mm'den 300 mm'ye |
| Kilit Yüksekliği | 50 mm'den 280 mm'ye |
| Çekirdek malzemesi | Polyester/Naylon kumaş |
| Bant Genişliği | 200-2800mm |
|---|---|
| Bant Kalınlığı | 10-40mm |
| Çekme Dayanımı | 630-5400 N/mm |
| Malzeme | Kauçuk Kapak ve Çelik Kord |
| OEM | Evet |
| Bant Genişliği | 300-3000mm |
|---|---|
| Bant Kalınlığı | 5-40mm |
| Yan duvar yüksekliği | 60-400mm |
| Kilit Yüksekliği | 40-380mm |
| Kumaş Kat | 2-10 |
| Bant Genişliği | 300-3000mm |
|---|---|
| Bant Kalınlığı | 5-40mm |
| Kilit Yüksekliği | 40-380mm |
| Yan duvar yüksekliği | 60-400mm |
| Kumaş Kat | 2-10 |
| Ürün adı | Lastik levha |
|---|---|
| Yoğunluk | 1,2-1,4 gr/cm3 |
| Yüzey İşlemi | Pürüzsüz / Dokulu / Kabartmalı |
| Çekme Dayanımı | 5-20MPa |
| Rezistans | Yağa dayanıklı / Kimyasallara dayanıklı / Hava koşullarına dayanıklı / Aşınmaya dayanıklı |
| İsim | oluklu yan duvar konveyörü |
|---|---|
| Bant Genişliği | 300-2000mm |
| Kalınlık | 6-55mm |
| Yan duvar yüksekliği | 40-300MM |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C ila 60°C |