| Naam | EP-transportbanden |
|---|---|
| Model-NR. | EP200 |
| Breedte | 200-2200 mm |
| Dikte | 10-50 mm |
| Stoflaag nr. | 2-10 |
| Naam | EP200 transportband |
|---|---|
| Riembreedte | 300-2400 mm |
| Dikte | 10-50 mm |
| Stoffen laag | 2-10 |
| OEM | Accepteren |
| Productnaam | Transportband met emmerlift |
|---|---|
| Materiaal | Natuurlijk rubber en staalkoord |
| Kleur | Zwart |
| Breedte | 200-2400 mm |
| Lengte | 50-200m/roll |
| Naam | Hittebestendige rubberen transportband |
|---|---|
| Dikte | 6 mm tot 50 mm |
| Breedte | 400 mm tot 2400 mm |
| Kleur | Zwart |
| Treksterkte | 8 MPa tot 25 MPa |
| Naam | Distributie transportband |
|---|---|
| Fabriek | Ja |
| Breedte | 10-1800 mm |
| Lengte | OEM |
| Temperatuurbereik | -20°C tot 150°C |
| Naam | Transportband met chevronpatroon |
|---|---|
| Riembreedte | 300-3000 mm |
| Riemdikte | 6 mm tot 80 mm |
| Versterking | Lagen van stof of staalkoord |
| Bedrijfstemperatuurbereik | -20°C aan 200°C |
| Naam | Vervoerband van stalen touw van rubber |
|---|---|
| Breedte | 300-2400 mm |
| Dikte | 10-50 mm |
| Materiaal binnenkant | Staalkoord |
| Treksterkte | 10-25Mpa |
| Naam | Gegolfde transportband |
|---|---|
| Riemdikte | 6 mm tot 55 mm |
| Hoogte van zijwand | 60 mm tot 300 mm |
| Hoogte van de schouder | 50 mm tot 280 mm |
| Laadvermogen | Varieert per riemmaat en sterkte |
| Naam | Geaffineerde zijwandconveyorband |
|---|---|
| Riembreedte | 300 mm tot 2200 mm |
| Riemdikte | 6 mm tot 55 mm |
| Hoogte van zijwand | 60 mm tot 300 mm |
| Hoogte van de schouder | 50 mm tot 280 mm |
| Naam | Hittebestendige transportbanden |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Sollicitatie | Materiaalbehandeling bij hoge temperaturen |
| Breedte | 400 mm tot 2400 mm |
| Treksterkte | 8 MPa tot 25 MPa |