| Breedte | 2002500mm |
|---|---|
| Dikte | 10-80 mm |
| Treksterkte | 8-25MPA |
| Kleur | Zwart |
| Fabriek | Ja |
| Riembreedte | 3002500mm |
|---|---|
| Riemdikte | 580mm |
| Fabriek | Ja |
| Bedrijfstemperatuurbereik | -20°C aan 200°C |
| Treksterkte | 8-25 MPa |
| Breedte | 300-2400 mm |
|---|---|
| Dikte | 10-60 mm |
| Staalkoord Nr.. | 10-200 STUKS |
| OEM | Aanvaardbaar |
| Fabriek | Ja |
| Materiaal | Kern van rubber en stof |
|---|---|
| Riemdikte | 6 mm tot 35 mm |
| Riembreedte | Typisch 500 mm tot 2000 mm |
| Zijwandhoogte | Meestal 60 mm tot 300 mm |
| Temperatuurbereik | -20°C tot +200°C |
| Riembreedte | 300-2800 mm |
|---|---|
| Riemdikte | 6mm tot 60mm |
| Treksterkte | 8 MPa tot 25 MPa |
| Kleur | Zwart |
| Bedrijfstemperatuurbereik | -20°C aan 200°C |
| Riembreedte | 3002500mm |
|---|---|
| Dikte | 680mm |
| Stoffen laag | 2-10 |
| OEM | Accepteren |
| Certificaat | ISO9001,CE enz |
| Naam | diamant rubberbekleding |
|---|---|
| Breedte | 200-2200 mm |
| Dikte | 10-50 mm |
| Staalkoord Nr.. | 10-200 STUKS |
| OEM | Accepteren |
| Riembreedte | 300-2800 mm |
|---|---|
| Riemdikte | 12-60 mm |
| Kleur | Zwart |
| Versterking | Stalen net |
| OEM | Aanvaardbaar |
| Breedte | 300-2800 mm |
|---|---|
| Dikte | 5-20 mm |
| Stoflaag nr. | 2-10 |
| OEM | Accepteren |
| Fabriek | Ja |
| Naam | silicone rubber vormende machine |
|---|---|
| Machinetype | Hydraulische/mechanische vulkaniseerpers |
| Controlemethode | PLC-besturing |
| Temperatuurbereik | 0-300 ° C |
| Plaatmateriaal | 45# staal |