| Πλάτος | 200-4000mm |
|---|---|
| Ύφασμα Ply | 2-10 |
| Πάχος | 6 έως 50 mm |
| Εργοστάσιο | Ναί |
| Υλικό | EP/Νάιλον ύφασμα |
| Ύφασμα Ply | 2-10 |
|---|---|
| Υλικό | Νάιλον ύφασμα |
| Εργοστάσιο | Ναί |
| Εφαρμογή | Χειρισμός υλικών, εξόρυξη, κατασκευή |
| Πάχος | 5-40mm |
| Υλικό | Καουτσούκ και ύφασμα EP/Nylon |
|---|---|
| Πλάτος | 300-3000mm |
| Πάχος | 5-40mm |
| Ύφασμα Ply | 2-10 |
| Εργοστάσιο | Ναί |
| Πλάτος ζώνης | 3002500mm |
|---|---|
| Πάχος | 680mm |
| Ύφασμα Ply | 1-10 |
| OEM | Αποδέχομαι |
| Πιστοποιητικό | ISO9001, CE κ.λπ |
| Πλάτος ζώνης | 3002500mm |
|---|---|
| Πάχος | 680mm |
| Μοντέλο ΑΡΙΘ. | EP250 |
| Fabric Ply No. | 2-10 |
| OEM | Αποδέχομαι |
| Πλάτος ζώνης | 3002500mm |
|---|---|
| Πάχος | 680mm |
| Ύφασμα Ply | 2-10 |
| OEM | Αποδέχομαι |
| Πιστοποιητικό | ISO9001, CE κ.λπ |