| Breedte | 200-4000 mm |
|---|---|
| Stoffen laag | 2-10 |
| Dikte | 6 tot 50 mm |
| Fabriek | Ja |
| Materiaal | EP/nylon-stof |
| Stoffen laag | 2-10 |
|---|---|
| Materiaal | Nylonstof |
| Fabriek | Ja |
| Sollicitatie | Materiaalbehandeling, mijnbouw, productie |
| Dikte | 5-40mm |
| Materiaal | Rubber en EP/nylon-stof |
|---|---|
| Breedte | 300-3000 mm |
| Dikte | 5-40mm |
| Stoffen laag | 2-10 |
| Fabriek | Ja |
| Riembreedte | 3002500mm |
|---|---|
| Dikte | 680mm |
| Stoffen laag | 1-10 |
| OEM | Accepteren |
| Certificaat | ISO9001,CE enz |
| Riembreedte | 3002500mm |
|---|---|
| Dikte | 680mm |
| Model-NR. | EP250 |
| Stoflaag nr. | 2-10 |
| OEM | Accepteren |
| Riembreedte | 3002500mm |
|---|---|
| Dikte | 680mm |
| Stoffen laag | 2-10 |
| OEM | Accepteren |
| Certificaat | ISO9001,CE enz |