| Genişlik | 200-4000mm |
|---|---|
| Kumaş Kat | 2-10 |
| Kalınlık | 6-50mm |
| fabrika | Evet |
| Malzeme | EP/Naylon Kumaş |
| Kumaş Kat | 2-10 |
|---|---|
| Malzeme | Naylon Kumaş |
| fabrika | Evet |
| Başvuru | Malzeme Taşıma, Madencilik, İmalat |
| Kalınlık | 5-40mm |
| Malzeme | Kauçuk ve EP/Naylon Kumaş |
|---|---|
| Genişlik | 300-3000mm |
| Kalınlık | 5-40mm |
| Kumaş Kat | 2-10 |
| fabrika | Evet |
| Bant Genişliği | 300-2500mm |
|---|---|
| Kalınlık | 6-80mm |
| Kumaş Kat | 1-10 |
| OEM | Kabul etmek |
| Sertifika | ISO9001, CE vb. |
| Bant Genişliği | 300-2500mm |
|---|---|
| Kalınlık | 6-80mm |
| Model NO. | EP250 |
| Kumaş Kat No. | 2-10 |
| OEM | Kabul etmek |
| Bant Genişliği | 300-2500mm |
|---|---|
| Kalınlık | 6-80mm |
| Kumaş Kat | 2-10 |
| OEM | Kabul etmek |
| Sertifika | ISO9001, CE vb. |