| Szerokość | 200-4000 mm |
|---|---|
| Warstwa tkaniny | 2-10 |
| Grubość | 6-50mm |
| fabryka | Tak |
| Tworzywo | Tkanina EP/nylonowa |
| Warstwa tkaniny | 2-10 |
|---|---|
| Tworzywo | Tkanina nylonowa |
| fabryka | Tak |
| Aplikacja | Transport materiałów, górnictwo, produkcja |
| Grubość | 5-40mm |
| Tworzywo | Guma i tkanina EP/nylonowa |
|---|---|
| Szerokość | 300-3000 mm |
| Grubość | 5-40mm |
| Warstwa tkaniny | 2-10 |
| fabryka | Tak |
| Szerokość paska | 300-2500mm |
|---|---|
| Grubość | 6-80mm |
| Warstwa tkaniny | 1-10 |
| OEM | Przyjąć |
| Certyfikat | ISO9001, CE itp |
| Szerokość paska | 300-2500mm |
|---|---|
| Grubość | 6-80mm |
| Nr modelu | EP250 |
| Nr warstwy tkaniny | 2-10 |
| OEM | Przyjąć |
| Szerokość paska | 300-2500mm |
|---|---|
| Grubość | 6-80mm |
| Warstwa tkaniny | 2-10 |
| OEM | Przyjąć |
| Certyfikat | ISO9001, CE itp |