| Genişlik | 300-2400mm |
|---|---|
| Kalınlık | 10-60mm |
| Çelik Kord No.. | 10-200 adet |
| OEM | Kabul edilebilir |
| fabrika | Evet |
| İsim | Conveyor Idler Roller |
|---|---|
| Başvuru | Toplu Malzeme Taşıma |
| Çerçeve malzemesi | Galvanizli çelik |
| Bant Genişliği için | 300-2400mm |
| Çalışma Sıcaklığı Aralığı | -20°C ila 200°C |
| İsim | Çelik Kord Asansör Kayışı |
|---|---|
| Genişlik | 300-2600mm |
| Kalınlık | 12-60mm |
| Renk | Siyah |
| fabrika | Evet |
| İsim | çelik boşluk yuvarlak |
|---|---|
| Çerçeve malzemesi | Galvanizli çelik |
| Rulo Çapı | 89 mm |
| Mil Çapı | 4 20mA |
| Çalışma sıcaklığı aralığı | -20°C ila 200°C |
| İsim | elmas kauçuk gecikme |
|---|---|
| Genişlik | 200-2200mm |
| Kalınlık | 10-50mm |
| Çelik Kord No.. | 10-200 adet |
| OEM | Kabul etmek |
| İsim | EKG-1210 |
|---|---|
| Malzeme | Karbon Çelik |
| Kontrol yöntemi | PLC kontrolü |
| Plaka Malzemesi | 45# çelik |
| GTİP Kodu | 8477.8000 |
| İsim | Çelik Kablo Kauçuk Taşıyıcı Kemeri |
|---|---|
| Malzeme | Doğal Kauçuk ve Çelik Kord |
| Renk | Siyah |
| Genişlik | 200-2000mm |
| Uzunluk | 50-200m/rulo |
| İsim | Çelik Kablo Kauçuk Taşıyıcı Kemeri |
|---|---|
| Genişlik | 300-2400mm |
| Kalınlık | 12-60mm |
| Renk | Siyah |
| OEM | Kabul edilebilir |
| İsim | Çelik Kablo Kauçuk Taşıyıcı Kemeri |
|---|---|
| Genişlik | 300-2400mm |
| Kalınlık | 10-50mm |
| Malzemenin İçinde | Çelik kablo |
| Çekme Dayanımı | 10-25Mpa |
| Bant Genişliği | 300-2500mm |
|---|---|
| Kalınlık | 6-80mm |
| Kumaş Kat | 2-10 |
| OEM | Kabul etmek |
| Sertifika | ISO9001, CE vb. |