| İsim | EP200 konveyör bandı |
|---|---|
| Bant Genişliği | 300-2400mm |
| Kalınlık | 10-50mm |
| Kumaş Kat | 2-10 |
| OEM | Kabul etmek |
| İsim | Endüstriyel zamanlama kemeri |
|---|---|
| Genişlik | 10-1800mm |
| Kalınlık | 3-30mm |
| Çekme Dayanımı | 8-20 MPa |
| Renk | Siyah, Beyaz, Kırmızı, Yeşil veya Özelleştirilmiş |
| İsim | Isıya Dayanıklı Kauçuk Konveyör bant |
|---|---|
| Kalınlık | 6 mm'den 50 mm'ye |
| Genişlik | 400 mm'den 2400 mm'ye |
| Renk | Siyah |
| Çekme mukavemeti | 8 MPa ila 25 MPa |
| İsim | PVC PU Konveyör Bant |
|---|---|
| Bant Genişliği | 100-2800mm |
| Başa çıkmak | 2-5 |
| Kalınlık | 3-35mm |
| Malzeme | PVC ve PU |
| İsim | Zamanlama Konveyör Bandı |
|---|---|
| Genişlik | 10-1800mm |
| Kalınlık | 3-20mm |
| fabrika | Evet |
| Esneklik | Yüksek |
| İsim | Zamanlama Konveyör Bandı |
|---|---|
| fabrika | Evet |
| Genişlik | 10-1800mm |
| Uzunluk | OEM |
| Sıcaklık aralığı | -20°C ila 150°C |
| İsim | Senkron Triger Kayışı |
|---|---|
| OEM | Kabul etmek |
| Esneklik | Yüksek |
| Sıcaklık aralığı | -20°C ila 80°C |
| Genişlik | 10-2000mm |
| İsim | Chevron Desenli Konveyör Bant |
|---|---|
| Bant Genişliği | 300-3000mm |
| Bant Kalınlığı | 6 mm'den 80 mm'ye |
| Takviye | Kumaş veya çelik kord katmanları |
| Çalışma Sıcaklığı Aralığı | -20°C ila 200°C |
| Bant Genişliği | 300-2800mm |
|---|---|
| Bant Kalınlığı | 6 mm'den 60 mm'ye |
| Çekme Dayanımı | 8 MPa ila 25 MPa |
| Renk | Siyah |
| Çalışma sıcaklığı aralığı | -20°C ila 200°C |
| İsim | Kauçuk Kasnak Gecikmesi |
|---|---|
| Kalınlık | 3mm - 20mm |
| Genişlik | 2000 mm'ye kadar |
| Çekme Dayanımı | 10-15 MPa |
| Renk | Siyah / Özel Renkler Mevcuttur |