| İsim | kauçuk vulkanizasyon makinesi |
|---|---|
| Makine tipi | Hidrolik |
| Kalite Garantisi | 1 Yıl |
| Plaka Malzemesi | 45# çelik |
| GTİP Kodu | 8477.8000 |
| İsim | Endüstriyel Kauçuk Levha |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Renk | Siyah |
| Genişlik | 300-2200mm |
| Çekme Dayanımı | 8Mpa~25Mpa |
| İsim | Kovalı Elevatör Kayış Bağlantısı |
|---|---|
| Uyumluluk | Çelik Kordon Kemeri |
| Çalışma Sıcaklığı Aralığı | -20°C ila 200°C |
| Bant Genişliği | 200 mm'den 1800 mm'ye |
| eklem tipi | Mekanik bağlayıcı |
| İsim | silikon kauçuk kalıplama makinesi |
|---|---|
| Makine tipi | Hidrolik/Mekanik Vulkanizasyon Presi |
| Kontrol yöntemi | PLC kontrolü |
| Sıcaklık aralığı | 0-300 ° C |
| Plaka Malzemesi | 45# çelik |
| İsim | Yüksek Yoğunluklu Kauçuk Levha |
|---|---|
| Genişlik | 300-2000mm |
| Renk | Siyah |
| Çalışma sıcaklığı | -60°C~120°C |
| Çekme Dayanımı | 6Mpa~25Mpa |
| Ürün adı | Asansör Kayış Bağlantısı |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı aralığı | -20°C ila 200°C |
| Bant Genişliği | 200 mm'den 2000 mm'ye |
| eklem tipi | Vulkanizasyon |
| Malzeme | Yüksek Mukavemetli Alüminyum Alaşım |
| Genişlik | 300-2500mm |
|---|---|
| Kalınlık | 10-40mm |
| Çekme Dayanımı | 8-25 MPA |
| fabrika | Evet |
| OEM | Kabul etmek |
| Bant Kalınlığı | 6-80mm |
|---|---|
| Bant Genişliği | 300-2500mm |
| Çekme Dayanımı | 8-25 MPa |
| OEM | Kabul edilebilir |
| fabrika | Evet |
| İsim | Konveyör Rulo Gecikmesi |
|---|---|
| Genişlik | 100-1800mm |
| Kalınlık | 10mm - 30mm |
| Renk | Siyah |
| fabrika | Evet |
| İsim | Conveyor Idler Roller |
|---|---|
| Makara çapı | 89 mm |
| Çalışma sıcaklığı aralığı | -20°C ila 200°C |
| Bant Genişliği için | 300-2400mm |
| Renk | Kırmızı, Yeşil, Siyah veya özelleştirilmiş |