| Bant Genişliği | 300-2500mm |
|---|---|
| Bant Kalınlığı | 6-90mm |
| Yan duvar yüksekliği | 60-400mm |
| Kilit Yüksekliği | 40-380mm |
| fabrika | Evet |
| Çekme Dayanımı | 630-5400 N/mm |
|---|---|
| Uygulamalar | Çimento, Kömür, Madencilik, Liman vb. |
| Malzeme | Kauçuk Kapak ve Çelik Kord |
| Bant Kalınlığı | 10-40mm |
| Bant Genişliği | 200-2800mm |
| Genişlik | 200-2200mm |
|---|---|
| Kalınlık | 10-50mm |
| Çelik Kord No.. | 10-200 adet |
| fabrika | Evet |
| OEM | Kabul etmek |
| Genişlik | 300 mm'den 2500 mm'ye |
|---|---|
| Kalınlık | 6 mm'den 80 mm'ye |
| Renk | Siyah |
| OEM | Kabul edilebilir |
| Çekme Dayanımı | 8-25 MPa |
| Bant Kalınlığı | 6-80mm |
|---|---|
| Bant Genişliği | 300-2500mm |
| Çekme Dayanımı | 8-25 MPa |
| OEM | Kabul edilebilir |
| fabrika | Evet |
| Bant Genişliği | 200mm ila 2500mm |
|---|---|
| Bant Kalınlığı | 6-90mm |
| Başvuru | Madencilik, Tarım ve Endüstride Malzeme Taşıma |
| Dayanıklılık | Ağır Yük Altında Uzun Hizmet Ömrü |
| Özelleştirilebilir | Kabul edilebilir |
| Genişlik | 300-2800mm |
|---|---|
| Kalınlık | 6-30mm |
| Yan duvar yüksekliği | 60-400mm |
| Kilit Yüksekliği | 40-380mm |
| fabrika | Evet |
| Genişlik | 300-2600mm |
|---|---|
| Kalınlık | 6-40mm |
| Yan duvar yüksekliği | 60-500mm |
| Kilit Yüksekliği | 40-480 mm |
| OEM | Kabul edilebilir |
| Genişlik | 300-2800mm |
|---|---|
| Kalınlık | 6-30mm |
| Yan duvar yüksekliği | 60-400mm |
| Kilit Yüksekliği | 40-380mm |
| OEM | Kabul edilebilir |
| İsim | Kauçuk Kasnak Gecikmesi |
|---|---|
| Uzunluk | İhtiyaca Göre Özelleştirilebilir |
| Kalınlık | 3mm - 20mm |
| Genişlik | 2000 mm'ye kadar |
| Çekme mukavemeti | 10- 15MPa |