| Çalışma genişliği | 300-2500mm |
|---|---|
| Bant Kalınlığı | 12-45 mm |
| Özelleştirilebilir | Kabul edilebilir |
| Malzeme | Yüksek Mukavemetli Çelik veya Kauçuk Bileşiği |
| eklem tipi | Mekanik Bağlantı Elemanı veya Vulkanize Bağlantı |
| Bant Genişliği | 300-2800mm |
|---|---|
| Bant Kalınlığı | 12-40mm |
| Çekme Dayanımı | 630-5400 N/mm |
| fabrika | Evet |
| OEM | Kabul edilebilir |
| Bant Genişliği | 300-2800mm |
|---|---|
| Bant Kalınlığı | 12-40mm |
| Çekme mukavemeti | 800-5400 N/mm |
| fabrika | Evet |
| OEM | Kabul edilebilir |
| Bant Genişliği | 300-3000mm |
|---|---|
| Bant Kalınlığı | 5-40mm |
| Yan duvar yüksekliği | 60-400mm |
| Kilit Yüksekliği | 40-380mm |
| Kumaş Kat | 2-10 |
| Bant Genişliği | 200-2800mm |
|---|---|
| Bant Kalınlığı | 10-40mm |
| Çekme Dayanımı | 630-5400 N/mm |
| Malzeme | Kauçuk Kapak ve Çelik Kord |
| fabrika | Evet |
| Bant Genişliği | 500 mm'den 2000 mm'ye |
|---|---|
| Bant Kalınlığı | 6 mm'den 55 mm'ye |
| Yan duvar yüksekliği | 60 mm'den 300 mm'ye |
| Kilit Yüksekliği | 50 mm'den 280 mm'ye |
| Çekirdek malzemesi | Polyester/Naylon kumaş |
| Bant Genişliği | 300-2500mm |
|---|---|
| Kalınlık | 6-80mm |
| Model NO. | EP250 |
| Kumaş Kat No. | 2-10 |
| OEM | Kabul etmek |
| Bant Genişliği | 500-2500mm |
|---|---|
| Bant Kalınlığı | 6-80mm |
| Yan duvar yüksekliği | 60-300mm |
| Kilit Yüksekliği | 40-280mm |
| Kilit aralığı | OEM |
| Genişlik | 300-2500mm |
|---|---|
| Kalınlık | 6-80mm |
| Çekme Dayanımı | 8-25 MPa |
| Sıcaklık | 0°C ila 300°C |
| fabrika | Evet |
| Bant Genişliği | 300-2500mm |
|---|---|
| Bant Kalınlığı | 6-90mm |
| Yan duvar yüksekliği | 60-400mm |
| Kilit Yüksekliği | 40-380mm |
| Renk | Siyah veya Özelleştirilmiş |