| Szerokość paska | 300-2500mm |
|---|---|
| Grubość paska | 6-90 mm |
| Wysokość ściany bocznej | 60-400mm |
| Wysokość knagi | 40-380 mm |
| fabryka | Tak |
| Wytrzymałość na rozciąganie | 630-5400 N/mm |
|---|---|
| Aplikacje | Cement, węgiel, górnictwo, port itp. |
| Tworzywo | Gumowa osłona i stalowy sznur |
| Grubość paska | 10-40mm |
| Szerokość paska | 200-2800mm |
| Szerokość | 200-2200 mm |
|---|---|
| Grubość | 10-50 mm |
| Lina stalowa nr.. | 10-200 szt |
| fabryka | Tak |
| OEM | Przyjąć |
| Szerokość | 300 mm do 2500 mm |
|---|---|
| Grubość | 6mm do 80mm |
| Kolor | Czarny |
| OEM | Do przyjęcia |
| Wytrzymałość na rozciąganie | 8-25 MPa |
| Grubość paska | 6-80mm |
|---|---|
| Szerokość paska | 300-2500mm |
| Wytrzymałość na rozciąganie | 8-25 MPa |
| OEM | Do przyjęcia |
| fabryka | Tak |
| Szerokość paska | 200 mm do 2500 mm |
|---|---|
| Grubość paska | 6-90 mm |
| Aplikacja | Transport materiałów w górnictwie, rolnictwie i przemyśle |
| Trwałość | Długa żywotność pod dużym obciążeniem |
| Możliwość dostosowania | Do przyjęcia |
| Szerokość | 300-2800 mm |
|---|---|
| Grubość | 6-30mm |
| Wysokość ściany bocznej | 60-400mm |
| Wysokość knagi | 40-380 mm |
| fabryka | Tak |
| Szerokość | 300-2600 mm |
|---|---|
| Grubość | 6-40mm |
| Wysokość ściany bocznej | 60-500 mm |
| Wysokość knagi | 40-480 mm |
| OEM | Do przyjęcia |
| Szerokość | 300-2800 mm |
|---|---|
| Grubość | 6-30mm |
| Wysokość ściany bocznej | 60-400mm |
| Wysokość knagi | 40-380 mm |
| OEM | Do przyjęcia |
| Nazwa | Gumowe otulina koła pasowego |
|---|---|
| Długość | Możliwość dostosowania zgodnie z wymaganiami |
| Grubość | 3mm - 20mm |
| Szerokość | Do 2000 mm |
| Wytrzymałość na rozciąganie | 10-15 MPa |