| Genişlik | 300 mm'den 2500 mm'ye |
|---|---|
| Kalınlık | 6 mm'den 80 mm'ye |
| Renk | Siyah |
| OEM | Kabul edilebilir |
| Çekme Dayanımı | 8-25 MPa |
| Malzeme | Kauçuk ve Kumaş çekirdeği |
|---|---|
| Kemer kalınlığı | 6 mm'den 35 mm'ye |
| Kemer genişliği | Tipik olarak 500 mm ila 2000 mm |
| Yan duvar yüksekliği | Tipik olarak 60 mm ila 300 mm |
| Sıcaklık aralığı | -20°C ila +200°C |
| İsim | Kovalı Elevatör Kayışları |
|---|---|
| Genişlik | 200-2400mm |
| Kalınlık | 10-60mm |
| Çekme Dayanımı | 8-25 MPA |
| Renk | Siyah |
| İsim | Endüstriyel Kauçuk Kayışlar |
|---|---|
| Genişlik | 300-2400mm |
| Kalınlık | 10-60mm |
| Renk | Siyah |
| Malzeme | Doğal Kauçuk ve Çelik Kord |
| Ürün adı | Asansör Kayış Bağlantısı |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı aralığı | -20°C ila 200°C |
| Bant Genişliği | 200 mm'den 2000 mm'ye |
| eklem tipi | Vulkanizasyon |
| Malzeme | Yüksek Mukavemetli Alüminyum Alaşım |
| İsim | Senkron Triger Kayışı |
|---|---|
| OEM | Kabul etmek |
| Esneklik | Yüksek |
| Sıcaklık aralığı | -20°C ila 80°C |
| Genişlik | 10-2000mm |
| Genişlik | 200-2500mm |
|---|---|
| Kalınlık | 10-80mm |
| Çekme Dayanımı | 8-25 MPA |
| Renk | Siyah |
| fabrika | Evet |
| İsim | ağır hizmet tipi kauçuk kemer |
|---|---|
| Genişlik | 200-2200mm |
| Kalınlık | 10-50mm |
| Çelik Kord No.. | 10-200 adet |
| fabrika | Evet |
| Bant Genişliği | 100 - 2000 mm |
|---|---|
| Bant Kalınlığı | 3 - 30mm |
| Standart | ISO, DIN, JIS veya Özelleştirilmiş |
| Malzeme | PVC PU kapak ve Kumaş |
| Çalışma sıcaklığı aralığı | -30°C ila +200°C |
| Bant Genişliği | 300-2800mm |
|---|---|
| Bant Kalınlığı | 12-60mm |
| Renk | Siyah |
| Takviye | Çelik ağ |
| OEM | Kabul edilebilir |