| Genişlik | 400-2500mm |
|---|---|
| Kalınlık | 10-50mm |
| Kumaş Kat No. | 2-10 |
| OEM | Kabul etmek |
| Sertifika | ISO9001, CE vb. |
| Bant Genişliği | 300-2800mm |
|---|---|
| Bant Kalınlığı | 12-60mm |
| Renk | Siyah |
| Takviye | Çelik ağ |
| OEM | Kabul edilebilir |
| Genişlik | 300-2800mm |
|---|---|
| Kalınlık | 5-20mm |
| Kumaş Kat No. | 2-10 |
| OEM | Kabul etmek |
| fabrika | Evet |
| Genişlik | 200-2200mm |
|---|---|
| Kalınlık | 10-50mm |
| Çelik Kord No.. | 10-200 adet |
| fabrika | Evet |
| OEM | Kabul etmek |