| Szerokość | 400-2500 mm |
|---|---|
| Grubość | 10-50 mm |
| Nr warstwy tkaniny | 2-10 |
| OEM | Przyjąć |
| Certyfikat | ISO9001, CE itp |
| Szerokość paska | 300-2800 mm |
|---|---|
| Grubość paska | 12-60 mm |
| Kolor | Czarny |
| Wzmocnienie | Siatka stalowa |
| OEM | Do przyjęcia |
| Szerokość | 300-2800 mm |
|---|---|
| Grubość | 5-20 mm |
| Nr warstwy tkaniny | 2-10 |
| OEM | Przyjąć |
| fabryka | Tak |
| Szerokość | 200-2200 mm |
|---|---|
| Grubość | 10-50 mm |
| Lina stalowa nr.. | 10-200 szt |
| fabryka | Tak |
| OEM | Przyjąć |