| Naam | Hittebestendige transportbanden |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Sollicitatie | Materiaalbehandeling bij hoge temperaturen |
| Breedte | 400 mm tot 2400 mm |
| Treksterkte | 8 MPa tot 25 MPa |
| Breedte | 2002500mm |
|---|---|
| Dikte | 10-80 mm |
| Treksterkte | 8-25MPA |
| Kleur | Zwart |
| Fabriek | Ja |
| Naam | N |
|---|---|
| Breedte | Tot 2400 mm of op maat |
| Dikte | 5-50 mm |
| Kernmateriaal | EP (polyester)/nylonstof |
| Temperatuurbereik | -20°C tot +300°C |
| Riembreedte | 3002500mm |
|---|---|
| Riemdikte | 580mm |
| Fabriek | Ja |
| Bedrijfstemperatuurbereik | -20°C aan 200°C |
| Treksterkte | 8-25 MPa |
| Breedte | 300-2400 mm |
|---|---|
| Dikte | 10-60 mm |
| Staalkoord Nr.. | 10-200 STUKS |
| OEM | Aanvaardbaar |
| Fabriek | Ja |
| Naam | Zwaar uitgevoerde spanrollen |
|---|---|
| Roldiameter | 89 mm |
| Bedrijfstemperatuurbereik | -20°C aan 200°C |
| Diameter | 57 mm-1000 mm |
| Voor bandbreedte | B500-B2400 |
| Naam | staal rollen |
|---|---|
| Framemateriaal | Gegalvaniseerd staal |
| Roldiameter | 89 mm |
| Asdiameter | Zomer |
| Bedrijfstemperatuurbereik | -20°C aan 200°C |
| Materiaal | Kern van rubber en stof |
|---|---|
| Riemdikte | 6 mm tot 35 mm |
| Riembreedte | Typisch 500 mm tot 2000 mm |
| Zijwandhoogte | Meestal 60 mm tot 300 mm |
| Temperatuurbereik | -20°C tot +200°C |
| Riembreedte | 300-2800 mm |
|---|---|
| Riemdikte | 6mm tot 60mm |
| Treksterkte | 8 MPa tot 25 MPa |
| Kleur | Zwart |
| Bedrijfstemperatuurbereik | -20°C aan 200°C |
| Riembreedte | 3002500mm |
|---|---|
| Dikte | 680mm |
| Stoffen laag | 2-10 |
| OEM | Accepteren |
| Certificaat | ISO9001,CE enz |