| Riembreedte | 500mm tot 2000mm |
|---|---|
| Riemdikte | 6 mm tot 55 mm |
| Hoogte van zijwand | 60 mm tot 300 mm |
| Hoogte van de schouder | 50 mm tot 280 mm |
| Kernmateriaal | Polyester/nylonstof |
| Riembreedte | 3002500mm |
|---|---|
| Dikte | 680mm |
| Model-NR. | EP250 |
| Stoflaag nr. | 2-10 |
| OEM | Accepteren |
| Breedte | 200-2200 mm |
|---|---|
| Dikte | 10-50 mm |
| Staalkoord Nr.. | 10-200 STUKS |
| Fabriek | Ja |
| OEM | Accepteren |
| Breedte | 300 mm tot 2500 mm |
|---|---|
| Dikte | 6 mm tot 80 mm |
| Kleur | Zwart |
| OEM | Aanvaardbaar |
| Treksterkte | 8-25 MPa |
| Roltype | Terugkeerrol |
|---|---|
| Lengte | 200-1000 mm |
| Diameter | 89 mm |
| Kleur | Rood, groen, zwart of aangepast |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Splitsingsmethode | Het hete vulcaniseren |
|---|---|
| Maximale breedte | 2500 mm |
| Draagbaarheid | Draagbaar / mobiel |
| Maximale dikte | 80 mm |
| Sollicitatie | Transportbandverbinding en reparatie |
| Bouw | Zijwand, schoenplaat, basisriem |
|---|---|
| Sollicitatie | Dompelhoekmateriaal transporteren |
| Kleur | Zwart of aangepast |
| OEM | Accepteren |
| Hoogte van de schouder | 40-380 mm |
| Werkbreedte | 200mm Tot 2500mm |
|---|---|
| Riemdikte | 12 mm tot 95 mm |
| gewrichtstype | Mechanische sluiting of gevulkaniseerde verbinding |
| Verenigbaarheid | Geschikt voor diverse bekerelevatorbanden |
| Aanpasbaar | Aanvaardbaar |
| Roltype | Terugkeerrol |
|---|---|
| Breedte | 200-1000 mm |
| Diameter | 89 mm |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Kleur | Rood, groen, zwart of aangepast |
| Breedte | 3002500mm |
|---|---|
| Dikte | 10-40 mm |
| Treksterkte | 8-25MPA |
| Fabriek | Ja |
| OEM | Accepteren |