MWIN-golfband met zijwandis een high-performance, heavy-duty transportband ontworpen voorgrote helling (0° ∼90°) en verticale bulkmateriaalverwerking. Vervaardigd doorQingdao MWIN Industry and Trade Co., Ltd., is een robuuste basisgordel, flexibele golvende zijkanten en versterkte dwarsdoorsluiten die gesloten materiaaldragercompartimenten vormen, geïntegreerd, waardoor efficiënte,het transport zonder lekken in ruimtebeperkte omgevingenHet wordt veel gebruikt in de mijnbouw, cement, steenkool, havens, graan en chemische industrie, ter vervanging van traditionele emmerliften en complexe multi-transfer systemen.
| Productnaam | Geaffineerde rubber zijwand met een draagband |
| Structuur | Hoogdekrubber, Onderdekrubber, Versterkte kern, Kruisstijf |
| Dikte van bovenkoprubber | 3-6 mm |
| Dikte van het onderdekrubber | 10,5-4,5 mm |
| Beltkern | katoen, nylon, EP, XE stof kern enz. |
| Nummer van de weefsels | 2-10 lagen |
| Gordelbreedte | 300-2400 mm |
| Kleettype | T, TS, C, TC en TCS |
| MOQ | 50 meter, kan onderhandeld worden. |
| Proefproef | Beschikbaar |
| De bandbreedte van de basisband B (mm) | Hoogte van de zijkant H ((mm) | H1 (mm) | BF (mm) | BR (mm) | Gordelbreedte (mm) |
|---|---|---|---|---|---|
| 300 | 40 | 35 | 25 | 180 | 35 |
| 300 | 60 | 55 | 50 | 120 | 40 |
| 300 | 80 | 75 | |||
| 400 | 60 | 55 | 50 | 180 | 60 |
| 400 | 80 | 75 | |||
| 400 | 100 | 90 | |||
| 500 | 80 | 75 | 50 | 250 | 75 |
| 500 | 100 | 90 | |||
| 500 | 120 | 110 | |||
| 650 | 100 | 90 | 50 | 350 | 100 |
| 650 | 120 | 110 | |||
| 650 | 160 | 140 | 75 | 300 | |
| 800 | 120 | 110 | 50 | 460 | 120 |
| 800 | 160 | 140 | 75 | 410 | |
| 800 | 200 | 180 | |||
| 1000 | 60 | 140 | 75 | 550 | 150 |
| 1000 | 200 | 280 | |||
| 1000 | 240 | 220 | |||
| 1200 | 160 | 140 | 75 | 690 | 180 |
| 1200 | 200 | 180 | |||
| 1200 | 240 | 220 | |||
| 1200 | 300 | 280 | 105 | 630 | |
| 1400 | 200 | 180 | 75 | 830 | 210 |
| 1400 | 240 | 220 | |||
| 1400 | 300 | 280 | 105 | 770 | |
| 1400 | 400 | 360 | |||
| 1600 | 200 | 180 | 75/105 | 970 | 240 |
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies