| Naam | Rubberen katrolbekleding |
|---|---|
| Dikte | 3mm - 20mm |
| Breedte | tot 2000 mm |
| Treksterkte | 10-15 MPa |
| Kleur | Zwart/aangepaste kleuren beschikbaar |
| Breedte | 300-2800 mm |
|---|---|
| Dikte | 5-20 mm |
| Stoflaag nr. | 2-10 |
| OEM | Accepteren |
| Fabriek | Ja |
| Naam | diamant rubberbekleding |
|---|---|
| Breedte | 200-2200 mm |
| Dikte | 10-50 mm |
| Staalkoord Nr.. | 10-200 STUKS |
| OEM | Accepteren |
| Riembreedte | 300-2800 mm |
|---|---|
| Riemdikte | 12-60 mm |
| Kleur | Zwart |
| Versterking | Stalen net |
| OEM | Aanvaardbaar |
| Naam | silicone rubber vormende machine |
|---|---|
| Machinetype | Hydraulische/mechanische vulkaniseerpers |
| Controlemethode | PLC-besturing |
| Temperatuurbereik | 0-300 ° C |
| Plaatmateriaal | 45# staal |
| Riembreedte | 3002000mm |
|---|---|
| Dikte | 10-60 mm |
| Hoogte van zijwand | 60300mm |
| Hoogte van de schouder | 40-280 mm |
| Stoffen laag | 2-10 |
| Riembreedte | 100 - 2000 mm |
|---|---|
| Riemdikte | 3 - 30 mm |
| Standaard | ISO, DIN, JIS of maatwerk |
| Materiaal | PVC PU-hoes en stof |
| Bedrijfstemperatuurbereik | -30°C tot +200°C |
| Riembreedte | 500 mm tot 2500 mm |
|---|---|
| Riemdikte | 6 mm tot 70 mm |
| Hoogte van zijwand | 60 mm tot 300 mm |
| Hoogte van de schouder | 50 mm tot 280 mm |
| Kernmateriaal | Polyester/nylonstof |
| Breedte | 400-2500 mm |
|---|---|
| Dikte | 10-50 mm |
| Stoflaag nr. | 2-10 |
| OEM | Accepteren |
| Certificaat | ISO9001,CE enz |
| Breedte | 2002500mm |
|---|---|
| Dikte | 12-80 mm |
| Kleur | Zwart |
| OEM | Accepteren |
| Certificaat | ISO9001,CE enz |