OEM Steel Cord Rubber Conveyor Belt 10Mpa - 25Mpa Heavy Duty Rubber Conveyor Belt
| Nazwa: | Linka stalowa Gumowy przenośnik taśmowy |
|---|---|
| Szerokość: | 300-2400 mm |
| Grubość: | 10-50 mm |
| Nazwa: | Linka stalowa Gumowy przenośnik taśmowy |
|---|---|
| Szerokość: | 300-2400 mm |
| Grubość: | 10-50 mm |
| Nazwa: | Linka stalowa Gumowy przenośnik taśmowy |
|---|---|
| Tworzywo: | Naturalna guma i stalowy sznur |
| Kolor: | Czarny |
| Nazwa: | Taśma transportowa z tkaniny nylonowej |
|---|---|
| Szerokość: | 200-2200 mm |
| Grubość: | 10-50 mm |
| Nazwa: | Taśmy przenośnikowe EP |
|---|---|
| Nr modelu: | EP200 |
| Szerokość: | 200-2200 mm |
| Szerokość paska: | 300-2000mm |
|---|---|
| Grubość: | 10-60 mm |
| Wysokość ściany bocznej: | 60-300mm |
| Nazwa: | Wyrobek z tworzyw sztucznych |
|---|---|
| Szerokość paska: | 500 mm do 2200 mm |
| Grubość paska: | 5 mm do 60 mm |
| Nazwa: | Pas podwyższający ze stalowej linki |
|---|---|
| Szerokość: | 300-2600 mm |
| Grubość: | 12-60 mm |
| Nazwa: | Pas przenośny windy |
|---|---|
| Szerokość: | 300-2400 mm |
| Grubość: | 10-60 mm |
| Szerokość: | 300-2400 mm |
|---|---|
| Grubość: | 10-60 mm |
| Lina stalowa nr..: | 10-200 szt |
| Nazwa: | Linka stalowa Gumowy przenośnik taśmowy |
|---|---|
| Tworzywo: | Naturalna guma i stalowy sznur |
| Kolor: | Czarny |
| Nazwa: | Przenośnik taśmowy EP200 |
|---|---|
| Szerokość paska: | 300-2400 mm |
| Grubość: | 10-50 mm |
| Nazwa: | Taśma transportowa z tkaniny nylonowej |
|---|---|
| Szerokość: | Do 2400 mm lub niestandardowe |
| Grubość: | 5-50 mm |
| Nazwa: | Falisty przenośnik taśmowy |
|---|---|
| Grubość paska: | 6mm do 55mm |
| Wysokość ściany bocznej: | 60 mm do 300 mm |
| Tworzywo: | Rdzeń gumowy i materiałowy |
|---|---|
| Grubość paska: | 6mm do 35mm |
| Szerokość pasa: | Zwykle od 500 mm do 2000 mm |
| Nazwa produktu: | Przenośnik taśmowy do przenośników kubełkowych |
|---|---|
| Tworzywo: | Naturalna guma i stalowy sznur |
| Kolor: | Czarny |
| Nazwa: | Pasy do przenośników kubełkowych |
|---|---|
| Szerokość: | 200-2400 mm |
| Grubość: | 10-60 mm |
| Nazwa: | Odporny na ciepło gumowy przenośnik taśmowy |
|---|---|
| Tworzywo: | Odporna na ciepło mieszanka gumy |
| Grubość: | 6mm do 50mm |
| Nazwa: | Taśmy przenośnikowe odporne na ciepło |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Aplikacja: | Obsługa materiałów w wysokiej temperaturze |
| Nazwa: | Przenośnik taśmowy ze wzorem jodełkowym |
|---|---|
| Wzmocnienie: | Warstwy tkaniny lub stalowego kordu |
| Kolor: | Czarny |
| Nazwa: | Taśmy przenośnikowe PU z pvc |
|---|---|
| Zagięcie: | 1 - 5 |
| Tworzywo: | PCV i PU |