| Nazwa | Taśma przenośnikowa z PVC i PU |
|---|---|
| Szerokość paska | 100-2800 mm |
| Zagięcie | 2-5 |
| Grubość | 3-35mm |
| Tworzywo | PCV i PU |
| Nazwa | Przenośnik taśmowy ze wzorem jodełkowym |
|---|---|
| Szerokość paska | 300-3000 mm |
| Grubość paska | 6mm do 80mm |
| Wzmocnienie | Warstwy tkaniny lub stalowego kordu |
| Zakres temperatur pracy | -20°C do 200°C |
| Nazwa | Odporny na ciepło gumowy przenośnik taśmowy |
|---|---|
| Szerokość | 400 mm do 2400 mm |
| Grubość | 6mm do 50mm |
| Kolor | Czarny |
| Wytrzymałość na rozciąganie | 8 MPa do 25 MPa |
| Nazwa | Linka stalowa Gumowy przenośnik taśmowy |
|---|---|
| Szerokość | 300-2400 mm |
| Grubość | 10-50 mm |
| Materiał wewnętrzny | Przewód stalowy |
| Wytrzymałość na rozciąganie | 10-25 MPa |
| Nazwa | Maszyna do wulkanizacji gumy |
|---|---|
| Tworzywo | Stal węglowa |
| Gwarancja jakości | 1 rok |
| Materiał płyty | 45# stal |
| Kod HS | 8477,8000 |
| Nazwa produktu | Złącze pasa windy |
|---|---|
| Zakres temperatury roboczej | -20°C do 200°C |
| Szerokość paska | 200mm do 2000mm |
| Typ stawu | Wulkanizacja |
| Tworzywo | Stop aluminium o wysokiej wytrzymałości |
| Nazwa | Pasy do przenośników kubełkowych |
|---|---|
| Szerokość | 200-2400 mm |
| Grubość | 10-60 mm |
| Wytrzymałość na rozciąganie | 8-25MPA |
| Kolor | Czarny |
| Nazwa | Przemysłowe pasy gumowe |
|---|---|
| Szerokość | 300-2400 mm |
| Grubość | 10-60 mm |
| Kolor | Czarny |
| Tworzywo | Naturalna guma i stalowy sznur |
| Szerokość | 300-2400 mm |
|---|---|
| Grubość | 10-60 mm |
| Lina stalowa nr.. | 10-200 szt |
| OEM | Do przyjęcia |
| fabryka | Tak |
| Szerokość robocza | 200 mm do 2500 mm |
|---|---|
| Grubość paska | 12 mm do 95 mm |
| Typ stawu | Łącznik mechaniczny lub łącznik wulkanizowany |
| Zgodność | Nadaje się do różnych przenośników kubełkowych |
| Możliwość dostosowania | Do przyjęcia |