| Szerokość paska | 300-2800 mm |
|---|---|
| Grubość paska | 6-40mm |
| Wysokość ściany bocznej | 60-400mm |
| Wysokość knagi | 40-380 mm |
| Tworzywo | guma lub pcv |
| Nazwa produktu | arkusz gumy |
|---|---|
| Gęstość | 1,2-1,4 g/cm3 |
| Wykończenie powierzchni | Gładkie / Teksturowane / Wytłaczane |
| Wytrzymałość na rozciąganie | 5-20 MPa |
| Opór | Odporny na oleje / Odporny na chemikalia / Odporny na warunki atmosferyczne / Odporny na ścieranie |
| Nazwa | przenośnik z falistą ścianą boczną |
|---|---|
| Szerokość paska | 300-2000mm |
| Grubość | 6-55 mm |
| Wysokość ściany bocznej | 40-300MM |
| Temperatura robocza | -20°C do 60°C |