| Tworzywo | Rdzeń gumowy i materiałowy |
|---|---|
| Grubość paska | 6mm do 35mm |
| Szerokość pasa | Zwykle od 500 mm do 2000 mm |
| Wysokość ściany bocznej | Zwykle od 60 mm do 300 mm |
| Zakres temperatur | -20°C do +200°C |
| Szerokość | 300-2400 mm |
|---|---|
| Grubość | 10-60 mm |
| Lina stalowa nr.. | 10-200 szt |
| OEM | Do przyjęcia |
| fabryka | Tak |
| Szerokość paska | 300-2500mm |
|---|---|
| Grubość | 6-80mm |
| Warstwa tkaniny | 2-10 |
| OEM | Przyjąć |
| Certyfikat | ISO9001, CE itp |
| Szerokość paska | 300-2000mm |
|---|---|
| Grubość | 10-60 mm |
| Wysokość ściany bocznej | 60-300mm |
| Wysokość knagi | 40-280 mm |
| Warstwa tkaniny | 2-10 |
| Szerokość paska | 300-2800 mm |
|---|---|
| Grubość paska | 12-60 mm |
| Kolor | Czarny |
| Wzmocnienie | Siatka stalowa |
| OEM | Do przyjęcia |
| Nazwa | maszyna do formowania gumy silikonowej |
|---|---|
| Typ maszyny | Hydrauliczna/mechaniczna prasa wulkanizacyjna |
| Metoda kontroli | Sterowanie PLC |
| Zakres temperatur | 0-300 ° C. |
| Materiał płyty | 45# stal |
| Szerokość paska | 500 mm do 2000 mm |
|---|---|
| Grubość paska | 6mm do 55mm |
| Wysokość ściany bocznej | 60 mm do 300 mm |
| Wysokość knagi | 50 mm do 280 mm |
| Materiał rdzenia | Tkanina poliestrowo-nylonowa |
| Szerokość paska | 500 mm do 2500 mm |
|---|---|
| Grubość paska | 6mm do 70mm |
| Wysokość ściany bocznej | 60 mm do 300 mm |
| Wysokość knagi | 50 mm do 280 mm |
| Materiał rdzenia | Tkanina poliestrowo-nylonowa |
| Szerokość robocza | 200 mm do 2500 mm |
|---|---|
| Grubość paska | 12 mm do 95 mm |
| Typ stawu | Łącznik mechaniczny lub łącznik wulkanizowany |
| Zgodność | Nadaje się do różnych przenośników kubełkowych |
| Możliwość dostosowania | Do przyjęcia |
| Budowa | Ściana boczna, zatrzask, pas podstawowy |
|---|---|
| Aplikacja | Transport materiału pod kątem zanurzenia |
| Kolor | Czarny lub dostosowany |
| OEM | Przyjąć |
| Wysokość knagi | 40-380 mm |