| Szerokość paska | 200-2500 mm |
|---|---|
| Grubość paska | 6-100mm |
| Typ stawu | Łącznik mechaniczny lub łącznik wulkanizowany |
| OEM | Tak |
| Trwałość | Długa żywotność pod dużym obciążeniem |
| Typ rolki | Rolka zwrotna |
|---|---|
| Długość | 200-1000 mm |
| Średnica | 89 mm |
| Kolor | Czerwony, zielony, czarny lub dostosowany |
| Stan | Nowy |
| Typ rolki | Rolka zwrotna |
|---|---|
| Szerokość | 200-1000 mm |
| Średnica | 89 mm |
| Stan | Nowy |
| Kolor | Czerwony, zielony, czarny lub dostosowany |